Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Alle jajo

algaria

wielkanoc__baner_0

 

 Spokojnych Świąt, radości, szczęścia i pomyślności. Odpoczynku i dużo miłych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, bez nerwów i frustracji. Zwolnijmy tempo, by móc cieszyć się z małych rzeczy i z tego krótkiego czasu. 

 

 

Wielkanoc zbliża się nieubłaganie czas zrobić rozkład na tych kilka wolnych dni dla mnie, bo ja dla siebie jestem najważniejsza ;).

 

1.Ogólna aura Świąt - 7 kielichów

2 Mój nastrój - as kielichów

3 Niespodzianki - 5 kielichów

4 Tak dla mnie minie Sobota - as mieczy

5 Tak dla mnie minie I Dzień Świąt - as monet

6 Tak dla mnie minie II Dzień Świąt - Słońce

7 Rada dla mnie na Święta - 6 buław

 

7 kielichów to "osiołkowi w żłoby dano" , podejrzewam, że nie dość że będę miała kilka opcji do wyboru (nie to gdzie spędzić Święta, ale jak), to jeszcze będę nieziemsko niezdecydowana. W ogóle te 7 kielichów mówi o moim "niedokołysaniu", takim rozmemłaniu, braku energii i wigoru. Aura senna, leniwa, rozmarzona i .. deszczowa. Nie tylko dla mnie - wszyscy będziemy się snuć po domu niczym zjawy, leniuchować, jeść, grać i oglądać filmy. Oczywiście nie będziemy mogli się zdecydować  co oglądać i w co grać. 

As  kielichów wcale nie wróży radosnego nastroju, ale właśnie ckliwo - łzawy. Ale to i tak dobrze, że nie wskazał mi na jakieś poddenerwowanie, lęki i awantury. Podejrzewam, że zmęczenie weźmie górę, choć będę wyciszona, ale i sympatyczna, no gdzieś tam w kącie łzę uronię - może ze wzruszenia, bo planuję obejrzenie "Bodyguarda" z Costnerem i Whitney. Niby to dramat, ale jakże pięknie miłosny ;)

5 kielichów jako niespodzianka - dziękuję za taką niespodziankę. Nie jest to karta marzeń na miłe chwile. Nie dość, że dostanę mniej niż bym chciała (choć ja niczego nie oczekuje). To znów łzy, smutek, tęsknota i oglądanie się wstecz. Mam się przygotować na zmartwienia i osamotnienie. Fajna ta niespodzianka nie ma co. As mieczy to właśnie nerwy, spięcie, poddenerwowanie. Wielka Sobota u nas to praktycznie już święto. Ostatnie przygotowania, Święconka, cmentarz, oczekiwanie na mamę i do stołu - od pokoleń po Święcące nie przestrzegamy już postu - pójście z koszyczkiem do kościoła u nas kończy post. I w pełni sobie zdaję sprawę, że ten dzień będzie lekko napięty, na szczęście as mieczy to nie rycerz więc i nerwów będzie mniej.

As monet (no strasznie dużo asów wyszło mi na  te Święta) w niedziele, to jakieś propozycje, spotkanie, wzięcie spraw w swoje ręce - czyli pewnie do kuchni pognam, a ja w kuchni nie lubię mieć nikogo innego - więc sprawy w swoje ręce jak najbardziej są ok. As monet zwycięża materię nas duchem, o ile właśnie w  asie mieczy możemy mieć zwycięstwo ducha nad materią - modlitwę, kościół, cmentarz, zadumę. Tak w asie monet zwycięży to co na stole, a że ja mogę jeść tylko niektóre potrawy, to radość z obfitości stołu ucieszy rodzinę. W niedzielę spotka mnie coś nowego - ciekawe co.

Słońce jest bardzo dobrą kartą jeśli chodzi o spotkania rodzinne i z przyjaciółmi. Będzie dobra serdeczna  atmosfera, ja uśmiechnięta, ciesząca się, że to już koniec. ;) Mimo, że we wtorek gnam do pracy, to jednak perspektywa końca Świąt będzie wpływała na mnie bardzo pozytywnie. Może też już się wypogodzi na zewnątrz, bo coś synoptycy zapowiadają nieciekawą aurę na Święta. Będzie dobrze i tego się trzymam. Ogólnie poza serią wzruszeń i jedną przykrą niespodzianką (rozczarowaniem) Święta powinny minąć mi naprawdę serdecznie i pogodnie.

6 buław jako rada - ciesz się z tego, że przez chwilę będziemy wszyscy razem, celebruj ten czas, czerp z tych chwil jak najwięcej radości. Baw się w gronie rodziny i mimo, że nie spędzisz tego czasu jak byś chciała, to doceń co masz, bo następna taka okazja będzie dopiero w grudniu lub może w ogóle nie nastąpić.

 

 

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci