Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

W internecie coś znajdziecie

algaria

Dziś zrobię rozkład pewnej Pani Iwonie, która poznała pewnego Pana przez Internet. 

Żyjemy w pędzie i nie mamy czasu na poznawanie ludzi w realu, randkowanie w necie kwitnie. Praktycznie nie ma osoby, która nie ma znajomych poznanych w sieci. Jest dużo związków z netu, dużo par, dużo przyjaciół i jeszcze więcej rozczarowań.  W internecie możemy być kim chcemy, nie zawsze tym kim jesteśmy. 

Iwona już kilka razy rozczarowała się panami z netu, miał być blondyn, a był brunet, miał być bogaty, a pożyczał na bilet powrotny do domu, miał być wolny, a miał żonę, kochankę i kilka innych równoległych pań. Tym razem znajoma postanowiła jeszcze przed zaangażowaniem sprawdzić u mnie nowego kandydata.

 

DSC_0200

Zrobiłam Iwonie rozkład na "Poznaną osobę"

1 Wygląd zewnętrzny - 3 mieczy - Karta, na której nie ma postaci, a nawet jakby była to i tak przedstawiałaby wyobraźnię autora talii. Co można na podstawie tej karty napisać o wyglądzie? Łatwiej jest opisać charakter. Spróbuje coś pokombinować. Włosy raczej ciemne niż jasne, wzrost średni, budowy raczej krępej z tendencjami do tycia, choć pan może dbać o siebie i kontrolować wagę. Pan nie rzucający się w oczy ot brzydal nie, ale i nie piękność powalająca na kolana. Dodam, że pan się niczym szczególnym w urodzie nie wyróżnia, może błyszczeć intelektem, ale to już nie ma nic wspólnego z wyglądem.

2 Charakter- 4 monet - Spokojny, zrównoważony, tajemniczy. Nie lubi mówić o sobie, nie lubi się zwierzać, nie wszystko powie. Do tego pan może być przesadnie skąpy. Pan mocno stąpa po ziemi i wie czego chce. Zatwardziały w swoich poglądach i bardzo trudno go przekonać do zmiany zdania. 

3 Mocne strony- Rydwan - W pierwszej chwili pomyślałam - ot dobry kierowca, lubi podróże, lubi prowadzić samochód i nieźle mu to wychodzi. Rydwan to mocne trzymanie się planów, dążenie do celu, czasem podejmowanie ryzyka. Dobry orator, rozmówca, korespondent, człowiek bardzo kontaktowy.

4 Słabe strony- 8 monet - pracowitość czy lenistwo? Pracoholizm  jest jego słabą stroną, za bardzo żyje pracą i obowiązkami. Im więcej zarabia tym bardziej staje się materialistą.

5 Status życiowy- 10 monet - ewidentnie ma rodzinę.

6 Status materialny- Cesarzowa - Czy ktoś widział ubogą cesarzową? Pan ma dość wysoki status materialny.

7 Kim jest- 6 mieczy - Człowiekiem, który ciągle poszukuje, zmienia, odkrywa. Jest ciekawy świata i ma kontakt ze światem. Pan ten zawodowo może być przedstawicielem swojej firmy, prowadzić negocjacje handlowe, do tego posiadający znajomość kilku języków obcych. Jest niewątpliwie inteligentny. 

8 Wiek- Papież - I znów problem, bo Papieże z reguły nie są młodzi, raczej w podeszłym wieku. Pan jest aktywny zawodowo, to aż takim staruszkiem nie jest. Powiem przewrotnie - Pan powiedział Iwonie prawdę jeśli chodzi o swój wiek. Tu nie ma ściemy, bo Papież ma swoje zasady, których się trzyma.

9 Wrażenie na pierwszym spotkaniu- Księżyc - Ponieważ wyszło w kartach, że pan ma rodzinę, to nie wiem czy Iwona będzie chciała kontynuować znajomość. Co prawda można utrzymywać ze sobą kontakt na zasadzie koleżeństwa, bez chęci wdania się w romans, ale nie wiem czy Iwonie oto chodzi szukając panów w internecie. Księżyc kłamie, to iluzja, odbity obraz, nierealność - dlatego wątpię by nastąpiło spotkanie. Jeśli jednak do niego dojdzie, to może być "niebezpiecznie" dla nich obojga. A dlaczego? Bo Księżyc to zwodniczy urok, destruktywna iluzja - zauroczenie, które jest złudne i może doprowadzić do niebezpiecznej wzajemnej fascynacji. Może nastąpić tak duże wzajemne zafascynowanie, że pociągnie ono za sobą niszczące konsekwencje.  

10 Jaki będzie w uczuciach - Świat - Ta karta nie jest dobra jeśli chodzi o związki, ale jeśli chodzi o uczucia jest już inaczej.Świat jest otwarty, ale Świat jest równocześnie końcem. Uczuciowo pan jest w stanie się otworzyć na Iwonę, ale nie będzie to trwać wiecznie.

11 Jaki będzie w seksie - Zawieszony - a tu seksu nie ma - jest impotencja. Albo pan się nie sprawdzi, albo co jest większym prawdopodobieństwem w ogóle do seksu nie dojdzie.

12 Tak się rozwinie znajomość - 4 buław, Koło, 10 kielichów - I tu karty pokazały więcej niż koleżeństwo, ale mniej niż romans, związek. Znajomość Iwony z Panem przez dłuższy czas osiągnie pewien stały poziom - rozmów domowych - przez internet.Następnie ta sytuacja się zmieni, by osiągnąć fascynację uczuciową Pan się zaangażuje i Iwona też. Romantyzm, plany, perspektywy.... tylko nic poza te plany nie wyjdzie. Owszem romantycznie, lirycznie, emocjonalnie, ale Iwona tego faceta z krwi i kości przy sobie mieć nie będzie. 

Czy będzie jej to kolejne rozczarowanie? To zależy, jeśli ona wiedząc, że pan ma rodzinę, z której z pewnością nie zrezygnuje, będzie chciała mieć przyjemną romantyczną, odskocznie. Miłego towarzysza rozmów, bez szans na stały związek - ot znajomego z internetu - to się nie rozczaruje. Jeśli Iwona będzie liczyła, że on porzuci rodzinę by się z nią związać - to znów się zawiedzie.

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci