Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Przedwczesne urodziny

algaria

Nie lubię robić rozkładu "Urodzinowego". Tzn uwielbiam rozkład urodzinowy, ale nie lubię go robić przedwcześnie. Niestety, a może stety okazało się, że zeszłoroczny dla pewnej jubilatki sprawdził się prawie w 100% - tak twierdzi zainteresowana. I na moje nieszczęście od kilkunastu dni Pani Ładna wierci mi dziurę w ... i jęczy, i stęka, i prosi by już jej zrobić "urodzinowy" na przyszły rok. Jak odmawiałam, to mówiła "no ale zobacz to się sprawdziło, tamto i owo i.." Niby już 52 dni  przed kolejnymi urodzinami jesteśmy w ich energii, ale jak to moja Leda mówi dobrze poczekać jest z wróżbami jubileuszowymi na zmianę znaku zodiaku. No i się Pani Ładna wreszcie doczekała 20 maja Słońce opuściło stabilnego Byka i weszło do kochających niespodzianki Bliźniąt. 

Zatem Pani Ładna - specjalnie dla Pani, ale dopiero od dnia urodzin, na cały rok najbliższy - wróżba jubileuszowa zwana rozkładem urodzinowym.

1 Ogólna  prognoza na rok - król monet - Fajna prognoza co nie? Król monet ma pieniądze, ma władzę, jest doradcą i mędrcem, i opiekunem...ale nigdy nie ma tak by było tylko różowo, gładko i lśniąco. Król monet kończy talię, jest stary i zmęczony Co to oznacza dla Pani Ładnej? Ano to, że po zeszłorocznej Wieży, która leciała i rujnowała w tym/przyszłym roku wszystko to co się rozpadło, co powinno się rozpaść - się definitywnie rozwali. Rozleci się tak, że już się nie pozbiera, wszystko trzeba kończyć. Ba to wszystko się skończy i ta "ruinacja" w Wieży też. Wiele spraw dobiegnie do finału, z wieloma Pani Ładna będzie musiała się pożegnać. Ja już wiem z czym najbardziej, ale o tym później. Król monet jest zmęczony i Koleżanka też będzie zmęczona - jak to Ona mówi - oklapnie. Może będzie, a mi się zdaje że nie może, a na pewno będzie musiała odpocząć. 

Król monet to też US lub bank w każdym razie instytucja finansowa - Na szczęście ta karta wszelkie konszachty z w/w przybytkami zwiastuje jako pozytywne.

Pieniądze będą, ale przyjdzie i zmęczenie, i czas końca pewnych spraw, czas zamykania i żegnania się.

2 Energie, które odchodzą - 10 mieczy - Ta karta Panią Ładną najbardziej ucieszy - pójdą precz bóle, łzy i  nerwy, czas się odrodzić. Do urodzin jeszcze może jakiś nóż w plecach Koleżanki wylądować, ale dziury nie zrobi, wiele krwi nie utoczy i będzie to ostatni, ostateczny nóż w plecach.

3 Cele które udało Ci się osiągnąć - rycerz kielichów - Troszkę Pani się pokręciła w kółko, błędnie oceniła sytuacje, może ślepo komuś zaufała, czymś się zamotała. Rycerz kielichów wciąż szuka, może i Pani (a to normalne u Bliźniąt) nie wie czego chce od życia (poza spokojem i pewnością jutra?) Rycerz kielichów jest altruistą, przy całej swojej perwersji jest uczuciowy i Pani przecież pomagała innym. Choć nie ze wszystkiego była Pani zadowolona i czasem okrężną  drogą to jednak jakiś cel Pani osiągnęła. Więc niech Pani będzie zadowolona ze swoich osiągnięć.

4 Sprawy które przechodzą - 10 kielichów - tu jest miło, serdecznie i rodzinnie. Życie Pani będzie się kręcić wokół rodziny, zwłaszcza, że najmłodsza latorośl zaczyna nowy etap w życiu, a starsze wchodzą w decydującą fazę. 10 kielichów to dotarcie do ściany, osiągnięcie wszystkiego co można i  bez dokonania zmian utknie się w jednym miejscu. Takie poczucie muru przed zgrabnym noskiem i w tym roku Pani nie opuści ale.. idą zmiany, będą zmiany i Pani je dokona - choć w rodzinnej strefie nic wielkiego nie powinno się zdarzyć - kolejnych dzieci nie przybędzie. ;)

5 Gdzie jesteś dziś - 9 monet - Ktoś by pomyślał, że szczęśliwa, zadowolona i  bogata, to jednak Pani czegoś brakuje do pełni szczęścia. Jeszcze nie jest Pani w pełni szczera i otwarta, ale wkrótce będzie. Nie wytrzyma Pani i ... uruchomi lawinę - wygarnie Pani komuś bardzo szczerze, ale UWAGA! Przysporzy sobie Pani tym wrogów. Ludzie niby cenią szczerość, ale jej nie lubią. 9 monet to karta bardzo pozytywnych spraw finansowych - czyżby wkrótce Pani Ładna wygrała w totka? Życzę tego z całego serducha. 

6 Nowe energie które się pojawią - królowa kielichów - bardzo duży sentyment.. do kieliszka. Uważaj, bo pokus nie brakuje, ale. królowa kielichów to kobieta ciepłe, opiekuńcza, miłująca, dobra, życzliwa i czuła  (no wypisz wymaluj nasz jubilatka). To opiekunka!!! Czyżby z nową energią Pani Ładna spełniła swoje marzenie zawodowe?

7 Trudności z którymi się zmierzysz - Koło - zmiany i falowanie i spadanie Koło to też przecież, a może przede wszystkim dar od Losu. Ja wiem, że czasem są takie "dary", które chcemy szybko zwrócić, ale dołożyłam do Koła - asa denarów - kartę bramę Czyżby Pani Ładna dostała propozycję, będzie musiała wziąć swój los w swoje ręce i przejść przez bramę i zacząć działać inaczej niż do tej pory? Wahania mogą też być na tle finansowym. Ponieważ w kartach nie ma biedy, a energia roczna jest w królu denarów to te wahania nie będą poważne ot 28 zbraknie do 1 ;)

8 Cele które możesz osiągnąć - król kielichów - i znów karta "pijacka" Gdybym nie znała Pani Ładnej i nie wiedziała, że ona prawie abstynentka, to bym powiedziała no rozpije się ta Nasza Dzisiejsza Gwiazda jak nic. Ale w to nie uwierzę. Król kielichów również mówi o osiągnięciu pewnego pułapu i zakończeniu pewnych spraw. Król kielichów z królem monet to może te być pewna forma awansu. To znów opiekun, patron, autorytet. 

9 Twój stan psychiczny - Śmierć - Zmieni się na lepsze baa nawet na bardzo dobrze, bo się ustabilizuje - dołożyłam 3 buław cisza, spokój i oczekiwanie.

10 Zdrowie - Sąd - Niby dobre, ale słuch już nie ten, struny głosowe nie te, ogólnie dolegliwości w obrębie głowy, co prawda wszystko szybko minie, ale coś się wcześniej zepsuje. Sąd to regeneracja także ciało podleczysz, duszę uciszysz - będziesz żyć. ;)

11 Miłość - Świat - nie lubię tej karty na związki i miłość, bo pokazuje miłość na odległość. Każde żyje w swoim świecie, choć są razem to osobno.  A może Pani  Ładna otworzy się na kogoś...np. na męża - ponownie.

12 Przyjaciele - rycerz buław - Tu się ktoś nowy pojawi, przyleci, zafascynuje, zabawi i poleci. Niby miłe wspomnienia pozostaną, ale i pewien niedosyt. Aaa i może ktoś wreszcie Cię odwiedzi Miła Pani o czym co roku wspominasz :)

13 Finanse - 6 mieczy - I tu finanse wypłyną na nowe wody i nowe lądy. Stopniowa poprawa się Pani szykuje, nadzieja na lepsze jutro.. spełniona.  

14 Praca - 4 mieczy - I tu jest zmiana, po szaleństwach tegorocznych, nastąpi stabilne wyciszenie. Nie byłabym sobą gdybym nie dołożyła kart.. Moja Droga Koleżanko uważam, że w tej 4 mieczy pójdzie Pani na zwolnienie, będzie odpoczywać, wyciszać się. Po zwolnieniu zmieni Pani całkowicie miejsce lub obowiązki w pracy o czym mówią 8 kielichów i rycerz mieczy. Pracę Pani mieć będzie, choć nie tą samą co teraz. Trafi się Pani szansa i pójdzie Pani swoją drogą - z początku zostawiając sobie furtkę powrotu, ale rycerz mieczy  mówi o czymś innym. Z 6 mieczy na finanse to jest nowe źródło pracy i płacy.

15 Niespodzianki - Gwiazda - Nadzieja, szansa, pomyślne wiatry i światełko w tunelu. Dobra, fajna karta, tylko jak dla mnie jej przesłanie jest takie hmm nijakie. Nigdy nie pokazała mi spektakularnego sukcesu, a jedynie nadzieje na niego. W każdym razie Gwiazda trąca spokojem, wytchnieniem i zapomnieniem o kłopotach. A z tego co wiem, chyba Pani tego pragnie bardzo, bardzo, bardzo.  

16 Urodzinowy dar od wszechświata - 2 mieczy - Patrząc całościowo na rozkład i karty, ten dar jest bardzo wspierający i taki akurat do tego co Panią czeka. Ma Pani w tej karcie uzupełnienie tego co może Pani w tym roku dostać. 2 mieczy daje możliwość uporządkowania swojego życia w ciszy i spokoju. Daje wytchnienie, wycofanie na własne życzenie i zastanowienie się co dalej. Ale  tu nie ma lęku o przyszłość, owszem jest pewien niepokój jak to bywa z niewiadomą, ale ta karta daje możliwość odcięcia się od przyszłości, a przyszłość daje lepszą. Pani już nie będzie w pierwszym rzędzie rzucać się z motyką, walczyć i szarpać się nie dla siebie, martwić za innych, działać dla innych. Teraz przyjdzie Pani powalczyć dla siebie. Dzięki tej karcie łatwiej będzie Pani pogodzić się z nieuchronnym, ze zmianami, dostrzec szanse i nadzieje i łatwiej będzie te szanse złapać, wykorzystać dla siebie. Ta karta  przynosi ukojenie, ale nie rozczarowanie. Daje mocną psychikę, dar myślenia, trochę kombinowania. Tu jest konkret ale i odcięcie - bez żalu - ciach, ciach, ciach. Będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze. 

W rozkładzie masz sporo kart "przełomowych", kart kończących, albo kart "bram" Szykuje Ci się rok zmian, ale takich już konkretnych. Możesz dostać propozycje, które mogą zmienić Twoje życie jeśli tylko pozwolisz, skorzystasz i wykorzystasz te szanse. I nie mów, że to niemożliwe (te okazje), bo niemożliwe to jest wywinąć kask na drugą stronę. Niewykorzystane okazje się mszczą dlatego zastanów się za nim je odrzucisz. Dar w postaci 2 mieczy pozwoli Ci odciąć przeszłość i lżej wejść w przyszłość - w Twoim przypadku jest doskonałym darem.

Czeka Cię dobry rok, choć trudny. Trudny nie dlatego, że ciężki, ale taki w którym będziesz musiała przygotować się do przełomu, który jak sądzę definitywnie nastąpi w roku kolejnym. Tu i teraz dostaniesz szanse i czas by dokończyć to co masz w "toku" i "grzecznie" się pożegnać. Jeśli danych szans, które przyjdą nie wykorzystasz  to na długo utkwisz tu gdzie jesteś bez możliwości rozwoju, spełnienia marzeń i podejmowania nowych wyzwań. 

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci