Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Bo to lato

algaria

Lato to pora roku wręcz stworzona do miłości, romansów, seksu i wszelkich uciech. Postanowiłam zrobić horoskop erotyczny dla poszczególnych znaków zodiaku oczywiście z przymrużeniem oka. I zobaczymy komu lato minie na miłości, a kto komu będzie zazdrościł. 

DSCN0472

 

BARAN

Przyciąganie 

Oj przyciągniesz w to lato Baranie różnych, różnistych osobników, i oby tylko byli sami piękni, mądrzy, opaleni. Będziesz rozsiewał urok, wdzięk i powab, nie będzie można Ci się oprzeć. Korzystaj z dobrodziejstw i nadmiaru potencjalnych partnerów, baw się niegrzecznie. A jak? Karty radzą coś kulinarnego nocą, coś co można zlizać z ciała partnera - lody, rozpuszczoną czekoladę, bitą śmietanę, miód, orzeszki i czego dusza zapragnie, a owadów nie przyciągnie ;)  

BYK

Niezadowolenie 

Tobie Byku dogodzić nie będzie łatwo, jako wyrafinowany koneser byle kim się nie zadowolisz. Partner musi być z najwyższej półki. Jako wieczny malkontent, możesz nie tylko zepsuć lato sobie, ale i  innym. Wybierając, przebierając, stawiając warunki, przelewając wodę z naczynia do naczynia, okaże się, że lato mija, a Ty niczyja. Obudzisz się jesienią i stwierdzisz, że tylko zmarnowałeś czas i potencjał. Rada od kart - odpuść wysokie warunki i ciesz się latem, słońcem, seksem. 

BLIŹNIAK

Nokaut 

Karta mówi, żeby pozbyć się własnych lęków, znokautować własne słabości, poczucie niedoskonałości i wstyd. Jeśli to zrobisz wówczas lato będzie należało do Ciebie. Jesteś fajnym i wartościowym człowiekiem, a to że masz jakąś fałdkę za dużo, czy zmarszczkę na czole? To nie jest ważne, bo zawsze znajdą się amatorzy większych kobiet i  lekko pomarszczonych mężczyzn, ważne by akceptować siebie i być pewnym swojej wartości. Uśmiechnij się, bo pogodni ludzie są piękniejsi i przyciągają innych. A jaki seks Was może czekać? Taki z odrobiną przemocy, zawiązanymi oczami, pociągnięciem za włosy... taki na jaki się zgodzisz i jaki pragniesz. 

RAK

Oddawać się

Tu Rak latem zaszaleje. No nie poznaje niepozornego kolegę z trygonu, zwykle uciekający, nieśmiały Rak będzie oddawał się erotycznemu szaleństwu, zawsze i wszędzie, gdy przyjdzie mu na to ochota: na drągu, w pociągu, w przeciągu. Pod drzewem, stojąc, wisząc, leżąc... Szał ciał i ogień w Was.

LEW

Oddanie 

O ile Raki opanuje szał oddawania się, tak Lwy zachowają wierność swojemu partnerowi. Tym różni się Rakowe "Oddawanie się" od "Oddania" Lwiego, że Lew, choć klasycznemu Lwu wbrew, będzie oddanym tylko jednemu wybrańcowi. Na początku lata Lew zapoluje i później pozostanie wierny. Przywiązanie do tradycji, monogamii i lojalności zdominuje hulaszczego zwykle Lwa. Czy będzie mu w tej sytuacji nudno? To zależy od tego czy partner będzie chętny dorównać wybujałej fantazji erotycznej Lwa, jeśli tak to zabawa letnia nawet z jednym partnerem może być niezapomniana i stanowić podwaliny pod stały związek nawet zimową porą.  

PANNA

Strach 

Strach Panny weźmie się z jej nieśmiałości i zawstydzenia. Nie ma co się bać Kochana nagiego mężczyzny, bo może Ci się trafić egzemplarz naprawdę hojnie obdarzony przez naturę, a nawet jeśli natura poskąpi to jego umiejętności mogą przewyższać innych i zdeklasować konkurentów. Podobny apel do Panów Panny, nie ma się czego bać (zagadać) bo to może właśnie wy rozpalicie zmysły niejednej pani, wszak przecież może mimo niepozornej aparycji skrywacie w sobie niejeden potężny atut. I niejedna zdybana przez was niewiasta wspominać go będzie jeszcze bardzo długo. Nie pozwólcie by strach pozbawił Was przyjemności z lata i erotycznych uciech. I wy wszyscy co spotkacie na swej letniej drodze Panny - nie bójcie się ich wszak strach ma tylko wielkie oczy i nie taki diabeł straszny, a może być niezapomniany. 

WAGA

Dotykanie 

Dotyk jest jak narkotyk. Czasem jedno muśnięcie może spowodować lawinę namiętności. Drogie Wagi tego lata od głaskania wszystko się zacznie. Pieszczoty, mizianie, głaskanie to będzie Twoja specjalność. Każdego wybranego osobnika dłońmi doprowadzicie do szaleństwa, a od tego pierwszy krok by osiągnąć w seksie to o czym zawsze w skrycie marzycie. Niepozorna Waga rozważna i romantyczna, a tyle ognia w sobie posiadać będzie i dotykiem uzdrowi (złamie) niejedno serce - kto by pomyślał? 

SKORPION

Szeptanie 

Nie od dziś wiadomo, że słowa maja moc - moc sprawczą. Gdyby słowa były nic nie znaczące, to wszelkie erotyczne czaty przestały by istnieć. Słowa cicho szeptane działają na wyobraźnię i mogą doprowadzić do niewyobrażalnego szczytowania. Od słów do czynów, od szeptu do nieba bram, albo piekielnych czeluści. Słowa mogą uwieść na długi czas. Uważajcie na Skorpiony, bo oni w szeptankach tego lata będą niezrównani i niestety czasem to będą obiecanki bez pokrycia. Noc, księżyc, słów szeptanie, a później na kocyku branie - oby, bo w seksie on jest najlepszy ze wszystkich znaków. Skorpion w te wakacje niestety  może okazać się tylko erotomanem gawędziarzem bez pokrycia w czynach - i komu będzie bardziej żal? 

STRZELEC

Przyjemność 

Strzelce dotrzymają słowa, co powiedzą to się stanie. Chcąc sobie i partnerowi dać przyjemność będą wyrozumiałe i nie wykroczą poza pragnienia drugiej strony - nic nie zrobią wbrew jego/jej oczekiwaniom. Tego lata przy Strzelcu każdy poczuje się bezpiecznie zaspokojony wiedząc, że nic nie będzie na siłę. Przyjemność niezagrożona, delikatna, czuła i spełniona.   

KOZIOROŻEC

Fantazja 

Fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego. Stateczne Koziorożce mogą zaszaleć tego lata. Zrealizują najskrytsze fantazje, w najdzikszy sposób. Tylko uwaga! Alkohol zmienia postrzeganie rzeczywistości i to co po nim wydaje się piękne i urocze w trzeźwej rzeczywistości już takie przyjemne może nie być. Iluzja, złuda i odblask księżyca mogą spowodować iż rano ciężko Wam będzie spojrzeć na siebie w lustrze. Nie mówię byście unikali i realizacji fantazji, i alkoholu, i Księżyca - wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Nie przeginajcie w żadną stronę (całkowita rezygnacja z seksu i mocniejszych trunków) letnią porą równie nie jest wskazana. Bawcie się zatem niegrzecznie, ale nie tracąc głowy.    

WODNIK

Podglądanie 

Cóż biedny Wodniku, nie mam dla Ciebie najlepszej wróżby na to lato, a może mam? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i preferencji. Może Ty nie pragniesz uganiać się za partnerami dla przygodnego seksu. Ty prawdopodobnie chcesz odpocząć tego lata od cielesnych uciech, pożyć trochę w ascezie i celibacie? A  jeżeli pragniesz poćwiczyć silną wolę, to karta "Podglądanie" jest dla Ciebie w sam raz. Nie uciekniesz całkowicie od widoków zakochanych par, od uczestnictwa w uciechach ciała - choć tylko podglądając. Znajdując z pozoru zaciszny zakątek, w sam raz na odpoczynek, wyciszenie i medytacje, okaże się on albo dziką plażą nudystów, albo miejscem erotycznych schadzek. Niezauważony, z niesamowitym widokiem,(a będzie goło i wesoło), choć bez Twojego bezpośredniego udziału. Ćwicząc opanowanie, czasem tylko żałośnie westchniesz, na to, że to nie ty jesteś bohaterem  seksualnej akcji. Cóż nie można mieć wszystkiego.

RYBY

Fascynacja  

Ryby jak rzadko  wykorzystają tego lata energię Słońca. Urok, wdzięk, radość i powab jakimi Ryby będą epatowały na wszystkie strony, spowoduje zafascynowanie ich osobą. Założę się, że Ryby nie będą mogły odpędzić się od wielbicieli i adoratorek, co będzie skutkowało, wejściem w stały związek na długie lata. Od przyciągania, przez fascynację do prawdziwej wielkiej miłości. A seks? Seks będzie dopełnieniem uczuć, wisienką na torcie, to co scali partnerów i umocni związki. Karty podpowiadają by Ryby kochały się na łonie natury, wśród darów ziemi, w słońcu. Nie żałuj sobie Rybo, bo Ci się należy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • nagietek123

    Fajna wróżba dla lwa. Dzięki. Pozdrawiam.

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci