Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Co powie "Mistrzu"

algaria

W swoich zapiskach znalazłam rozkład "Anielskie wskazówki" i pomyślałam a co by na pytania z rozkładu odpowiedzieli "Mistrzowie", przecież to też są karty do wróżenia. Jak pomyślałam, tak postanowiłam i robię. Moją bohaterką będzie Edyta.

 

DSCN0493

 

1 Co w Twoim życiu wymaga - UZDROWIENIA

Wisznu


Zaufanie


Możesz ufać sytuacji, o którą pytasz. Jej fundamenty dają godne zaufania perspektywy. Oczyszczaj swoje motywy, aby były całkowicie związane z miłością i służeniem, co bardzo podniesie energię i doświadczanie.


Dodatkowe znaczenie karty:


Osoba, o którą pytasz jest godna zaufania
Zaufaj, że twoje modlitwy są wysłuchiwane nawet, jeśli nie widzisz jeszcze dowodów
Jesteś na właściwej ścieżce
Zaufaj swoim wewnętrznym odczuciom i intuicji

 

Zaufanie Edyty musi zostać uzdrowione. Dziewczyna przestała słuchać swojej intuicji.  Nie układa jej się w życiu uczuciowym, dlatego przestała wierzyć w miłość, w wierność partnera - jakiegokolwiek mężczyzny. Nie wierzy również w to, że jeszcze może spotkać miłość i być szczęśliwą. Dopóki nie uwierzy, że  miłość jest jej pisana, nie zaufa, dopóty  będzie sama. Tak, wiara i zaufanie wymagają uzdrowienia.

 

2 Co w Twoim życiu wymaga - POŚWIĘCENIA

 Oshun


Pij Więcej Wody


Ta karta przychodzi do ciebie jako znak, że twoje ciało jest spragnione czystej wody. Symptomy takie jak zmęczenie, trudności z koncentracją, irytacja, nadmierny apetyt mogą oznaczać ukryte odwodnienie. Woda pomaga wypłukać złą energię i toksyny, które inaczej zaabsorbowałoby twoje wrażliwe ciało. Pobłogosław wodę przed jej wypiciem, aby zapewnić sobie większą dawkę pozytywnej energii.


Dodatkowe znaczenie karty:


Spędzaj czas w pobliżu morza, jeziora czy rzeki
Deszcz ma istotne znaczenie
Kup oczyszczacz do wody
Unikaj picia płynów z zawartością chemii (z sodą, kawą czy alkoholem)
Wypoć się poprzez ćwiczenia, w łaźni lub saunie 

Edyta była tu zaskoczona, wie, że powinna pić dużo wody dziennie zwłaszcza wody z cytryną by odkwasić organizm, nie jest w stanie się zmusić. W ogóle ona mało pije. Najgorsze jest to, że nie zdawała sobie sprawy iż np bóle głowy biorą się z odwodnienia. Woda to żywioł Edyty i najchętniej wypoczywa w jej pobliżu.  Poświęci się - dla zdrowia i urody.

 

3 Co w Twoim życiu wymaga - USPOKOJENIA

Zielony Człowiek


Usuń się na Łono Natury


Jesteś już zbyt długo w pomieszczeniach i potrzebujesz odświeżającej przerwy od stresujących warunków. Nie ważne, jak bardzo jesteś zajęty, zawsze jest czas na przerwę, aby pobyć na świeżym powietrzu. Ta karta przyszła dziś do ciebie jako silne przesłanie, aby spędzić czas samotnie gdzieś na zewnątrz. Uzdrawiający kontakt z naturą ożywi twoją energię i nastawienie i wrócisz do domu czy pracy z nowymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na sprawy. Pomyśl o swojej ucieczce do natury jak o inwestycji, która zaowocuje wielkimi korzyściami.


Dodatkowe znaczenie karty:


Twoje pragnienia lub decyzje dotyczące urlopu są słuszne
Twoje cele życiowe są związane ze środowiskiem lub naturą
Pracuj z czystymi esencjami kwiatowymi, kryształami, duchami roślin i innymi naturalnymi metodami uzdrawiania
Kontaktuj się ze zwierzętami, drzewami, wróżkami i innymi duchami natury

To przesłanie jest współgrające z poprzednim. Edyta nie może się doczekać urlopu, wypoczynku. Postanowiła, że oprócz leżenia nad wodą odwiedzi jakieś miejsce mocy, zwłaszcza takie, gdzieś w lesie. Ma nawet już takie upatrzone do którego chciałaby pojechać od kilku lat, ale wybrać się nie może - może w tym roku się uda. Natura, woda, miejsce mocy - da jej uspokojenie.

 

4 Co w Twoim życiu wymaga  - AKTYWNOŚCI

Mojżesz


Weź Brzemię Tej Sytuacji


Masz moc, aby uzdrowić i odmienić bieg tej sytuacji. To czas, abyś wziął brzemię i objąć przewodnictwo. Najpierw zdecyduj, czego chcesz. Jasno określ, jakie warunki są dla ciebie akceptowalne, a jakie nie. Wszechświat odpowie, gdy będziesz jasno widział swoje cele i zamiary. Mistrzowie Duchowi wspomogą twoją rolę lidera.


Dodatkowe znaczenie karty:


Mów otwarcie i uczciwie o swoich uczuciach
Podejmij decyzję zamiast pasywnie czekać
Daj sobie zgodę, aby robić to, co czujesz, ze jest dobre
Nie czekaj, podejmij działanie
Bądź sam dla siebie autorytetem

Edyta jest bardzo skryta w sobie, nie umie otwarcie mówić o uczuciach, czy odczuciach. Woli przemilczeć niż zostać wyśmianą, czy niewysłuchaną. Nie opowiada o swoich problemach, czy bolączkach. Nie umie być asertywna. Mojżesz mówi, że nadszedł już czas, by Edyta zadbała o siebie. Nie musi opowiadać o swoim życiu, ale nich nauczy się odmawiać, niech nie daje się wykorzystywać. Niech zadba o siebie, bo dla niej ona sama jest najważniejsza i jeśli sama o siebie nie zadba to nikt tego nie zrobi. Ona musi zawalczyć o siebie, o swoje potrzeby i uczucia.

 

5 Co w Twoim życiu wymaga - ZRÓWNOWAŻENIA

Saint - Germain


Działaj Swoją Magią


Masz moc, aby rozwiązać sytuację, o którą pytasz. Ta karta oznacza twoje nie wykorzystane zdolności magiczne, których w przeszłości używałeś z powodzeniem. Wyjmij te zdolności z ukrycia i wykorzystaj je w działaniu. Twoje czyste i skoncentrowane zamiary, pozytywne oczekiwania, modlitwy, postanowienia i podejmowane działania tworzą uzdrowienie i spełnienie się pragnień.


Dodatkowe znaczenie karty:


Jasno zdecyduj, co zaakceptujesz, a czego nie w tej sytuacji, ponieważ to przyniesie szybkie rezultaty
Miej silną wiarę w pozytywny wynik
Zgłębiaj alchemię i zasady manifestacji

Ha! I tu się Edyta wydała, że dawno temu posługiwała się wahadełkiem, miała prorocze sny i pomagała ludziom dotykiem. Po pewnych niepowodzeniach zarzuciła wszelkie swoje umiejętności i tak jak wspomniałam wyżej nawet przestała słuchać intuicji, która kiedyś była również bardzo ważna. Ze skrajności w skrajność. Chyba przyszedł czas by z powrotem wrócić do dawnych umiejętności. Może nie żyć tylko nimi, ale czemu nie wrócić do dawnych zamiłowań. Zwłaszcza, że Edyta wejdzie wkrótce w 7 rok numerologiczny w którym nauka przychodzi bardzo łatwo, a powrót do dawnej pasji pomaga przezwyciężyć wszelkie chandry i inne stany depresyjne, które w 7 roku są nagminne.

 

Tak jakoś dawno nie miałam wieści o Melindzie, nie wiem co tam u niej w sercu puka, bo to, że Amadea przegnała na cztery wiatry i za siedem gór, to wiem, ale co nowego? Tęsknie za Melindą i jej sercowymi przygodami.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • daga313

    Bardzo ciekawe karty :)

  • nagietek123

    Tez jestem ciekawa: co tam u Melindy i Amadeo.

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci