Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Zmiana adresu bloga

algaria

Jestem zła, bardzo zła. Dostałam maila z informacją, że agora wkrótce zamknie witrynę blox i proponuje przenieść zawartość blogów gdzie indziej, bo inaczej mój dorobek 7 - letni przestanie istnieć.

Nie lubię takich zmian, ale nie mam wyjścia

Oto mój nowy adres bloga, mam nadzieję, że odnajdziecie się w nowej rzeczywistości blogowej :) Zapraszam 

https://algaria845976176.wordpress.com/

O sobie - osobie

algaria

Przyszła do mnie klientka i poprosiła o rozkład "Na siebie", chciała zobaczyć co karty pokażą o niej, jej obecnym życiu, decyzjach i do czego to ją doprowadzi. Postanowiłam położyć jej rozkład "Celtycki o sobie"

I oto co wyszło

1 Moje ja - Mag

2 Co ono wyzwala we mnie - 6 buław

3 Co sprawia mi przyjemność - 9 monet

4 Co wzbudza strach/lęk - 5 kielichów

5 Co mi ucieka - królowa buław

6 Co mogę osiągnąć - 4 monet

7 Kim jestem teraz - Śmierć/król mieczy

8 Co mogę/potrafię - Umiarkowanie

9 Czego chcę/pragnę - 9 kielichów

10 Dokąd mnie to zaprowadzi - Kapłanka

 


IMG_20190211_1505252

 

Może napiszę kilka zdań o mojej klientce Basi: jest żoną, matką dwóch dorastających córek, pracuje na kierowniczym stanowisku w pewnej firmie.

Mag - Basia jest przewodnikiem, i u siebie w stadzie, i w stadzie firmowym. Ma wpływ, władzę i musi kierować, czasem manipulować, czasem kombinować, ale zawsze do niej należy ostatnie słowo. W domu to ona nosi portki, mąż spolegliwy, spokojny, uczynny ale lubiący mieć szefa, a Basia właśnie taka jest - silna, władcza i rządząca. Jest liderem i dzięki temu często triumfuje w 6 buław. To, że czasem ją to męczy, że chciałaby być małą bezbronna kobietką, a nie wiecznie polującą i zaradna lwicą - to już inna sprawa. Sukces i satysfakcja jest u niej naprzemienne z ciągłą walką by być na tym szczycie, raz na stałe szczytu nie zdobyła i na nim nie siedzi, a co jakiś czas musi na ten szczyt się ponownie wdrapywać - na dłuższą metę tak się nie da - to wyczerpuje i frustruje.

9 monet podobnie jak 6 buław jest kartą sukcesu- osiągnięcia satysfakcji i prawie spełnienia. O ile 6 buław trwa krótko, o tyle 9 monet jest na dłużej, ale to karta "prawie" - czyli brak jest jakiegoś elementu dopełniającego. Patrząc na cały rozkład mam wrażenie, że Basi tak naprawdę brak jest uczucia. Miły, ciepły, ale nudny mąż nie daje jej tej wisienki na torcie w życiu uczuciowym. 5 kielichów to strach przed tym, że będzie się miało mniej, że się straci, że dostanie nie wszystko co się należy, ale 5 kielichów to też życie przeszłością, tęsknotą, niespełnieniem. Basia kilka lat temu przeżyła fascynację kolegą z pracy - nie był to romans, czy zdrada fizyczna, ale Basia zadurzyła się, a co się później okazało, że był to związek karmiczny, a z takiego związku bardzo trudno się 'wyleczyć". Myślę, że ten lęk w 5 kielichów, może mówić iż Basia nie chce powrotu tamtych uczuć i nie chce ani wchodzić, ani tym bardziej wychodzić przez wiele lat z takiej dziwnej fascynacji drugim człowiekiem.

Co jej ucieka w królowej buław - no to takie szaleństwo, rozrywka, fajny seks, spontaniczność. Owszem ona nie chce już relacji karmicznej, ale chętnie by jeszcze poszalała - choćby na parkiecie - bo Basia uwielbia tańczyć i się bawić. Ona ma chęć na romans, na miłość ale już bez tej otoczki "karmicznej". 

Basia może osiągnąć dosyć sporo w 4 monet. Przede wszystkim stabilizację finansową, spokój materialny, może pilnować tego co ma, co osiągnęła. Właśnie przeczytałam piękne znaczenie tej karty - Basia "może dostać od wszechświata wszystko czego potrzebuje". W najbliższym czasie nic się w życiu mojej klientki nie zmieni - może to i dobrze :)

I teraz właśnie jak się ma karta Śmierci, która mówi o powolnych zmianach zachodzących w Basi do 4 monet, która jest taką mocną stabilizacją. Być może zmiany zachodzą w niej,a osiągnięcia Basi te zewnętrzne pozostaną niezmienne. Chcąc zobaczyć  na co zmieni się Basia/ na kogo wyszedł mi zimny i konkretny król mieczy.Nadal Basia będzie autorytetem, rozwinie się intelektualnie, będzie pomagać innym, będzie dobrą słuchaczką, arbitrem, osobą zrównoważoną, cieszącą się szacunkiem - tylko czemu taką chłodną i smutną, no i znowu wyszła w karcie mężczyzny - a gdzie miejsce na słabą kobietkę?

Umiarkowanie - Basia potrafi wyważać i rozważać, dokonywać trafnych wyborów. Czasem przelewa z pustego w próżne, ale jak to Mag musi czasem manipulować i markować by osiągnąć satysfakcję w 6 buław. Potrafi być cierpliwa, choć to ją wiele kosztuje, ale jak to w Umiarkowaniu potrafi też czerpać z dwóch źródeł, potrafi pracować na dwóch równorzędnych stanowiskach (być szefem i w domu, i w pracy). To siła spokoju i oaza samodyscypliny - choć ja ją postrzegam trochę bardziej energetyczna i z temperamentem ;) Jak już pisałam wyżej, Basia pragnie w 9 kielichach - miłości, chce kochać i czuć, że jest kochana. Mąż może i dobry, ale bez wigoru- po 18 latach małżeństwa on uważa, że przecież Basia wie, że on ją kocha, mają dom, dzieci, psa i Basia jest jego na wieki, jest mu przypisana, dana na zawsze i przeznaczona - to po co się starać? Po co pokazywać, że zależy, a figle w łóżku? - już się seksu nie chce.... I dlatego Basia pragnie uczuć - motyli w brzuchu i romantycznych uniesień - chce poczuć, że jest dla kogoś ważna - ona wie, że dla męża jest- wie, ale tego nie czuje. Chce poczuć się kobieta adorowaną, podziwianą, docenioną i z poczuciem własnej wartości.

Poza tym 9 kielichów to odpoczynek, bo Basi właśnie marzy się by odpocząć - nie tyle wyjechać gdzieś na urlop, co chciałby, żeby zdjęli z niej typowo męskie obowiązki, ona chce przestać nosić portki w tej rodzinie - mąż się na wszystko zgadza, ale to ona o wszystko walczy i ma tego dość.

Dokąd ją to wszystko zaprowadzi? Do Kapłanki - to synonim matki, żony, opiekunki, przyjaciółki, ale i kobiety "tajemnicy", która nie uzewnętrznia odczuć, nie opowiada o sobie za wiele - ludzie ją znają, ale nic o niej nie wiedzą, co bardzo intryguje otoczenie. Dodam jeszcze, że Kapłanka to kobieta o silnej intuicji, mająca zdolności "dywinacyjne"  co już mógł sugerować Mag na początku i król mieczy. Basia powinna, a wręcz musi zadbać o swoją strefę duchową, rozwijać intuicję i się nią kierować. Ja sugeruję by poszukała swojej ścieżki ezo, bo ma do tego predyspozycje, a Kapłanka mówi, że może się w tym bardzo sprawdzić.

 

Może na władzę coś poradzę ;)

algaria

Wiem, wiem, było już, ale za starej władzy, a na nową władzę może coś poradzę ;)

Cały czas walczę o większy lokal dla siebie (w pracy) i remont. Poprzednia władza nie zdążyła - nie to, że może nie chciała, ale miała swoją wizję na temat wolnych pomieszczeń i ich podziału. Mało tego, nawet nie zabezpieczyła finansowo (budżet) tych wyobrażeń i planów  - chyba tak była pewna swojego zwycięstwa w wyborach - a tu "zonk", władza przegrała, odeszła, a z nią jej wizje. Ale... nie ma tego złego, co może na dobre wyjdzie. 

Przyszła sobie nowa władza, nowa miotła i od nowa zamiata. Jestem bardzo zaskoczona tym, że dosłownie po jednej rozmowie "przy okazji" innej, władza zapałała chęcią poznania moich warunków pracy. Co w tym zaskakującego? Ano to, że z całym szacunkiem do poprzedników ci nie byli u mnie ani razu, bo sądzili że wszystko widzą i wiedzą. 

Władza przyszła i prawie zemdlała ;) i powiedzieli, że muszą i  to jak najszybciej zająć się moim miejscem pracy, bo to urąga godności i bezpieczeństwu - o ciasnocie nie wspomnę. Wizja  poprzedników czyli ja dostaję kawałek z wolnej przestrzeni umarła i oby nigdy nie ożyła - mam szanse na całość, ba nawet najwyższy wykrzyczał, że powinnam od razu dostać nowe pomieszczenia i że tam mnie przeniosą - ale tego bym nie chciała - co innego, jak coś jest budowane specjalnie pod konkretną instytucję, a co innego adaptacja - poza tym nowe pomieszczenie jest niezbędne mieszkańcom do innych celów kulturalnych.

Jestem/byłam już zmęczona tą przepychanką z byłą władzą - przecież ja nie walczyłam dla siebie - taka spychologia i obiecanki cacanki ,a głupiemu radość. Odpuściłam już sobie i nawet się pogodziłam, że będę tu gdzie jestem, a tu taka niespodzianka;)

Oczywiście już dostałam ochrzan (od szanownej koleżanki) czemu jeszcze nie rzuciłam kart na to co zrobi nowa władza kiedy ta już ma obraz, wiedzę, i chęci by wyremontować mi bibliotekę.

 

IMG_20190121_161237

Skoro tak mnie naciskają to zrobię  rozkład, ale tym razem chcę zobaczyć co knuje władza ;)

Sytuacja - królowa monet

Stan sytuacji - paź mieczy

To władza wie - 4 monet

To planuje - Sąd

To zaraz minie - król mieczy

To będzie najpierw - tak do miesiąca - as kielichów

Władza w tym wszystkim i jej podejście do sprawy - as buław

Otoczenie władzy czyli urzędnicy - 8 buław

Jej obawy i nadzieje - 9 monet

Wynik - co zrobi władza do 3 miesięcy - 10 mieczy 3 mieczy królowa buław

Obecna władza to kobieta ze współpracą bardzo silnego mężczyzny. Królowa monet to ona i jej załamanie jak zobaczyła warunki panujące w moim miejscu pracy - niby jest bogato, niby jest obficie, ale ciasno i niebezpiecznie. Stan sytuacji to paź mieczy - szukanie odpowiedniego i najlepszego rozwiązania, dokładne przemyślenia jak to zrobić zgodnie z przepisami i procedurami, oglądanie dokumentacji - widać, że coś się zaczęło dziać po wizycie władz. 

Władza wie, że ma skarb w 4 monet w postaci mojej biblioteki, który należy doglądać. Mają też ludzi, którzy docenią to co zrobi władza dla  tej placówki. Chyba to jest pierwsza władza, która widzi jaki biblioteka ma potencjał, co czytelnicy - potencjalni wyborcy mogą dla władzy zrobić - to działa w obie strony - mogą zaszkodzić, ale mogą ponownie wybrać. Władza może się chlubić placówką, może pokazać, że była nora,  a jest "palazzo". Jeżeli władza doceni co może uzyskać na tym remoncie, to ten remont przeprowadzi.  Co planuje - Sąd - remont jak nic, zmartwychwstanie, wskrzeszenie, odnowienie.

Król mieczy czyli pan srogi, momentami niegrzeczny, ale z wiedzą i bardzo konkretny. Pan stoi na straży prawa i chce zgodnie z nim ten remont przeprowadzić. Myślę, że teraz jest poszukiwanie przepisów, przygotowywanie pism - no dzieje się w sferze formalnej, urzędowej. I to zaraz przeminie - powinnyśmy z moją panią dyrektor, a właściwie ona powinna wkrótce dostać odpowiedź. Wiecie, aż się boję - po tamtej optymistycznej wróżbie z marca ubiegłego roku,  cokolwiek przewidywać - czy będzie ten remont, czy nie.

Najpierw as kielichów - ja uważam, że nic się nie zadzieje - owszem są plany, zamysły, niby są chęci, nawet i pieniądze by się znalazły ale kiedy to nie wiadomo. Fakt, że as kielichów daje początek czemuś nowemu, co może trwać długo, co daję dobrą i długofalową współpracę, ale to jest dopiero początek. Sama władza w asie buław jest na początku planów, myślenia i działania.

8 buław jako otoczenie czyli urzędnicy- są bardziej zaawansowani w działaniu niż władza. Zamieszanie nastało, może szukanie dokumentacji, może nagła robota - no coś się ruszyło w urzędzie w sprawie mojego remontu. Obawy i nadzieje w 9 monet - chyba finanse, bo jednak to będzie poważny remont z połączeniem lokali, a później z wyposażeniem więc jak to się mówi za 1000 zł się tego nie obleci. Ponieważ budżet już jest uchwalony i nie przewidziano w nim mojego remontu ( o co też mam za złe poprzedniej władzy) więc teraz trzeba wszystko przejrzeć jeszcze raz i zobaczyć komu skubnąć parę złotych i dać tu ;) 

Wynik mnie zabolał i rozczarował - myślałam, że będę świętować rozpoczęcie remontu, a tu nóż w plecach, łzy - cios. Jedynie pocieszające jest to, że są to ostatnie łzy, ostatni ból. 10 kończy kolor, kończy sprawę, a może kończy moją ciasną sytuację w pracy i przyjdzie czas zaczynać wszystko od nowa. W 3 mieczy przyjdzie kierować się rozumem, nie sentymentem, przyjdzie logicznie myśleć, planować, układać. Na końcu sekwencji kart jest królowa buław to działanie, samorealizacja i spontaniczność. 

Z początku myślałam, że te karty mówią iż plany owszem, marzenia są, obiecanki też, ale nic z tego nie wyjdzie, nie w ciągu 3 miesięcy, ale wersja optymistyczna tych kart brzmi, że nastąpi koniec męczarni w ciasnocie, może nie do końca wyjdzie to co bym chciała (no bo skąd ten cios w plecy) może sentyment i żal mną szarpnie, ale trzeba zacząć myśleć rozumem, bez sentymentów, planować, logistycznie wszystko ułożyć i .. rozplanować już na wstępie pakowania  jak będzie wyglądać przyszła biblioteka, a z królową będzie się działo, będzie sporo pracy, będzie też zamieszanie. Może najwyższa będzie chciała odcisnąć u mnie swoje "piętno". 

Wiecie, jestem teraz bardziej spokojna i pewna tego remontu, choćby przez to jak obecna władza podeszła do tego tematu - może ta nowa władza na złość starej zrobi ten remont - pobudki mnie nie obchodzą, niech i na złość, niech i wbrew woli, niech ich piekło i niebo..ale niech się stanie.

Na Nowy Rok

algaria

Postanowiłam odkurzyć karty "Mistyczny Kipper" i wyciągnąć na rok 2019 dla każdej wibracji po karcie na najważniejszą dziedzinę. Zobaczmy zatem co Nowy Rok przyniesie.

 synergie_kipper1

 

Dla 1

Ogólna aura - Sąd - Szykuje się rok bardzo urzędniczy, prawniczy, a nawet ze sprawą sądową, adwokatami czy notariuszami. Nie ominie Was wizyta w urzędach i bieganina po budynkach "użyteczności publicznej". Będziecie mieli dużo decyzji do podejmowania, dużo spraw pod rozwagę. Bardzo możliwe, że będziecie musieli w swoim życiu osiągnąć harmonię i równowagę, bo za duży chaos jest wokół Was.

Miłość - Zamożna panna - jeśli jesteś samotnym mężczyzną to w Twoim życiu może się pojawić jakaś kandydatka do stworzenia fajnego związku, jeśli jesteś zajętym mężczyzną - to uważaj na kusicielki ;), a jeśli jesteś kobietą - to pojawi się albo kochanka, albo konkurentka. 

Praca - Więzienie -  to stabilizacja zawodowa, stałość i pewność, ale i poczucie utknięcia, bez możliwości awansu czy rozwoju. 

Finanse - Smutna wiadomość - z finansami też nie najlepiej. Może przyjdzie powiadomienie o nagłej spłacie zobowiązań, albo nie przyznają pożyczki. Nie ma tu zapaści i strasznej biedy, ale jakieś smutne wiadomości dotyczące finansów będą nieuniknione.

 

Dla 2

Ogólna aura - Ponure myśli - ta karta radzi by dobrze sprawdzić to co planujemy, wszelkie zamiary (podpisanie nowych umów, dokumenty itp) Wszystko to co będzie dla was ważne w 2019 roku, co wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem czy możliwością straty - np pieniędzy to wszystko musicie dokładnie sprawdzić, skontrolować, przeanalizować, a nawet skonsultować np z prawnikiem, po to by uniknąć niepowodzenia, strat i nie mieć do siebie pretensji. Owszem ta karta ma smutną wymowę, ale ona ostrzega przed popełnieniem błędów, mówi by się nie spieszyć, by dać sobie czas, by nie działać w emocjach i na szybko. Rok może być dobry jeśli zwolnisz i dwa razy przemyślisz za nim podejmiesz ostateczne decyzje.

Miłość - Pokój stołowy - To jest karta stateczna - w niej nie ma uczuć i emocji, bardziej jest tu urządzanie nowego gniazdka, miłosnej siedziby. Może już wspólnie zamieszkacie, może weźmiecie ślub. W tej karcie nie ma nowej miłości (no chyba, że do kanapy, dywanu czy lampy ;)), nie ma nowych związków - dbamy o to co już mamy, a jeśli nic nie macie to też wam będzie dobrze.

Praca - Zamożny dobrodziej - dobry prezes, szef, przełożony, dobry czas zwłaszcza dla finansistów, bankierów, maklerów. Jest to karta własnych firm i biznesów, które dadzą poczucie stabilizacji i rozwoju. Także to będzie dobry czas dla przedsiębiorców. Dla tych co na etacie 2019 rok to rok dobrych pomysłów, współpracy i ogólnie dobrej pracy.

Finanse- Otrzymanie podarunku - premia finansowa gwarantowana, docenienie finansowe, fajny spokojny rok jeśli chodzi o finanse.

 

Dla 3

Ogólna aura - Zdobycie zaszczytów -  motto tej karty brzmi "Właśnie osiągnąłeś cel swych starań, wreszcie otrzymasz to co ci się należy" - niby bardzo pozytywne przesłanie ale... uważaj o czym marzysz bo może ci się to spełnić, nie zawsze chcemy dobrego, czasem naszym celem jest zemsta i krzywda innych - zatem dobrze zastanów się czego chcesz i czy warto. 

Ta karta mówi o tym, że czas na działanie, które może dać ci awans, podwyżkę, sukces, w niej są zdane egzaminy, nauka, kształcenie. Rok 2019 będzie bardzo dobrym czasem by podnieść kwalifikacje, rozwinąć się, zainwestować w siebie - to co zrobimy dla siebie w przyszłości da nam dobre plony, zaszczyty i finansowe korzyści. To będzie dość hmm ciężki czas, bo dużo będzie się działo zwłaszcza zawodowo i to może zmęczyć, ale warto będzie się potrudzić.

Miłość - Osoba główna (kobieca) - I znów coś dla panów - kobieta życia, najważniejsza kobieta, do której każda inna będzie porównywana.  Kobieta, która zostawi ślad w życiu mężczyzny -może być przyszła żona lub kochanka - kobieta marzeń. Dla kobiet rywalka, lub odnalezienie się w miłości do dziecka czy do matki. Miłość dojrzała, pewna, mocna.

Praca - Praca/Zajęcia - Ta karta sama w sobie już jest pracą - czyli osoby bezrobotne z pewnością pracę znajdą. Osoby pracujące, pracy nie stracą i choć może być ciężko to satysfakcja z osiągniętych efektów będzie zaskakująca. 

Finanse - Zamożna panna - "zamożność" mówi o dobrych, a nawet bardzo dobrych finansach. Bezpieczeństwo finansowe i wystarczająca ilość pieniędzy. W tej karcie jest gromadzenie dóbr, cennych przedmiotów i inwestowanie w sztukę. Rok 2019 to czas kiedy wszystko się uda.

Dla 4

Ogólna aura - Wysoka wygrana - Karta zachęca do gry w lotto, lub na loterii, i niby mówi o wygranej, ale jednocześnie przestrzega przed hazardem, przed nałogiem i stratami. Zaleca rozwagę jeśli chodzi o gry losowe. Ogólnie karta mówi o sukcesie i o tym, że wszystko przyjdzie zaskakująco łatwo. jest to o tyle dobre, że daje perspektywę pozytywnego załatwienia trudnych spraw, wygranej w konkurencji ot choćby startując do nowej pracy, czy po wyższe stanowisko. Twój talent i siła będą źródłem sukcesów. Nie szykuj się jednak na same prezenty i profity - czyjś uśmiech, podziękowanie, miłe słowo to też są wysokie wygrane.

Miłość - Oczekiwanie - zastój. Dla tych co w związkach - stabilizacja, nuda, rutyna. Dla tych co czekają na miłość  początek roku 2019 niczego nowego nie przyniesie. Podobno taki marazm ma trwać tylko przez 3 miesiące. Miłość przyjdzie z opóźnieniem i na to nie będziesz miał wpływu, ale zaufaj, bo to co się tobie należy to dostaniesz - cierpliwości.

Praca- Łaskawy pan - Szef, opiekun, przełożony - życzliwy - ktoś wspierający i pomocny i to od niego będzie zależała twoja przyszłość zawodowa. To autorytet na którym można polegać.Możesz osiągnąć sukces zawodowy, jeśli zastosujesz się do porad. Nie bój się zwrócić po pomoc do kogoś kto zna się na twoim problemie, w ten sposób łatwiej ominiesz przeszkody.

Finanse - Osoba fałszywa - Karta mówi by dobrze przemyśleć każdą decyzję, ktoś może nie być w porządku do ciebie, możesz się kimś rozczarować. W finansach dostaniesz mniej niż się spodziewałeś, nie ufaj ludziom ze swojego otoczenia - zwłaszcza jeśli chodzi o branie pożyczek, lub inwestowanie. Karta ta też mówi o złudzeniu, które prysło i ukazaniu nagiej prawdy. 

 

Dla 5

Ogólna aura - Jego myśli - wszystko będzie się kręciło wokół "myśli" - plany, rozmyślania, skryte myśli i niekontrolowane myśli. Burza mózgu, zamęt w głowie, bujanie w obłokach i "niebieskie migdały". Nic pewnego i stałego - wszystko ulotnie i nietrwałe, brak konkretów - wszystko w sferze planów i pomysłów. Owszem jest to dobre jeśli chodzi o podejmowanie ważnych decyzji - taka analiza i synteza - rozkładanie na części każdej sprawy, ale takie "uduchowienie" i nierealność w życiu codziennym może być kłopotliwe. Rok 2019 będzie dobrym czasem na podjęcie nauki, samokształcenie i zadbanie o swój rozwój. Uwaga na straty finansowe, spowodowane swoją naiwnością i wykorzystaniem przez innych - zwłaszcza, że  karta finansów to "kradzież"

Miłość - Zamożna panna - Tak jak już pisałam ta karta mówi o kobiecie, kochance, przyjaciółce i mile spędzonym z nią czasie. Uwaga na sceny zazdrości i złośliwość ze strony młodej (do 40) kobiety. Dla mężatek to konkurencja do serca partnera. 

Praca - Dobry list - Karta bardzo pozytywna, mówiąca o informacjach - np o propozycji dobrej pracy, o poleceniu na dane stanowisko itp. Do tego wszystko zostanie udokumentowane, spisane i podpisane - zatem każda czy to umowa o pracę, czy obiecane profity będą udokumentowane.

Finanse - Kradzież. - Ta karta nie tyle mówi o złodzieju, co o stracie (kiedyś pokazała mi chorobę - utratę zdrowia). Uwaga na ludzi chcących cię wykorzystać. Karta mówi, że coś (finanse) mogą ci się zawieruszyć, schować, zginąć, możesz też zostać wplątany w jakąś aferę finansową - na szczęście wszystko powinno się dla ciebie skończyć pozytywnie jednak niesmak pozostanie. Także uważaj na swoje finanse, a zwłaszcza na pieniądze (przedmioty) "służbowe".   

 

Dla 6

Ogólna aura - Nieoczekiwane pieniądze - bardzo radosny czas, nie tylko dlatego, że spłyną na was bogactwa, bo to też pokonanie przeszkód, sprawy i problemy powinny się dobrze zakończyć, jakoś tak będzie wam wszystko łatwo szło zwłaszcza w sprawach bankowych, biznesowych i urzędowych. A ponad to jak sama nazwa karty mówi o nieoczekiwanych pieniądzach - zwrocie długu, znalezieniu większej gotówki, jakiejś niezapowiedzianej premii, krótko - czekają was jakieś pieniądze ekstra w dodatku zupełnie niespodziewane.

Miłość - Zamożny dobrodziej - Dla pań - pan, starszy, dojrzały na stanowisku i dobrze sytuowany materialnie - partner, kochanek hojny i z gestem. Dla panów rywal, lub też partner.

Praca - Jego myśli - raczej brak awansu, tu nie ma nic konkretnego, tu są plany, zamysły, zamiary - a od pomysłu do jego realizacji bardzo długa droga. Rok 2019 będzie dla was rokiem nauki, kształcenia i pogłębiania wiedzy, a o zmianach pracy, czy wejściu na wyższe stanowisko możecie sobie tylko pomarzyć.  

Finanse - Dobry list - Ta karta radzi by zrobić porządek w dokumentach, papierach, na nuż odkryjecie, że należy się wam jakaś wypłata gotówki. Ta karta generalnie jest pozytywna, dotyczy wiadomości zwłaszcza przesłanych drogą papierową, umów, zawiadomień. Zatem możecie się spodziewać korespondencji finansowej (pozytywnej) do tego jeszcze wszelkie podwyżki pensji również będą legalne, a nie pod stołem.

 

Dla 7

Ogólna aura - Osoba fałszywa - tak karta każe wszystkie decyzje podejmować bez pośpiechu, kierując się rozsądkiem nie emocjami. Każdy zamysł należy dobrze przeanalizować, ale też nie należy ufać ludziom ze swojego otoczenia. Nie każdy przyjaciel może okazać się serdeczny. To nie będzie dobry rok na inwestycje.

Miłość - Zdobycie zaszczytów - Karta zdobyczy, nowych związków, nowych doznań - nawet w starych układach, małżeństwach czy parach. Będzie fajnie, serdecznie, przyjaźnie. I nie jeden z was wzniesie się na wyżyny uczuć, a może zdobędzie tego/tą, która do tej pory była/był poza waszym zasięgiem.

Praca - Przypadek zgonu - ta karta znaczeniowo przypomina kartę Śmierci z Tarota. Coś musi się skończyć, aby mogło narodzić się nowe. Ta karta daje wskazówkę, że tak dalej być nie może - szykujcie się na uświadomienie sobie, że może w danej pracy jest wam źle, albo może marzyliście by założyć własny biznes. To będzie czas zmian, ale i refleksji, melancholii, czasem smutku i żalu - nad swoim życiem zawodowym.

Finanse - Otrzymanie podarunku - Jest to karta między innymi ciąży, dziecka więc może wasze finanse będą krążyły wokół dzieci i wydatków na nie. Karta radosna i niekiedy mówiąca o zbliżającym się bogactwie (oczywiście nie dla wszystkich ale kto wie na kogo "bęc") Każdemu za to finansowo będzie się powodzić i na realizację marzeń powinno starczyć.

 

Dla 8

Ogólna aura - Smutna wiadomość - To będzie ogólnie trudny rok, musicie uważać zwłaszcza na zdrowie zwłaszcza emocjonalne - łzy, smutek płacz mogą wam częściej towarzyszyć niż innym wibracjom. Uwaga na konflikty, trudności i nieprzyjemności. Ta karta sugeruje aby czasem odpuścić, nie brnąć dalej, nie robić nic na siłę i wbrew rozsądkowi. 

Miłość- Zdobycie zaszczytów - Tak jak już pisałam czekają was nowe związki, nowe odczucia, nowe uczucia. Może uda wam się zdobyć kogoś o kim do tej pory tylko marzyliście. W miłości odniesiecie sukces.

Praca - Nadzieja/Rozległa woda - rozczarowania i zbyt wysokie oczekiwania, marzenia pozostaną marzeniami, jedynie mając swoją firmę możecie mieć udane interesy. 

Finanse - Zmiana - szykują się wam nieuniknione zmiany w finansach. Ta karta głównie dotyczy wszystkiego co jest związane z mieszkaniem, przeprowadzką. Może weźmiecie korzystny kredyt, by wreszcie pójść na swoje, albo chociaż wyremontujesz miejsce w którym dotychczas mieszkasz. Ta karta mówi również o kupnie samochodu lub motocykla - zatem wasze finanse w 2019 roku będą bardzo dobre. 

Dla 9

Ogólna aura - Osoba z sądownictwa - karta ostrzega przed  kłamstwami, machlojkami, oszustwami i niesprawiedliwością - wszystko co będzie niezgodne z prawem może wyjść na jaw, może zostać użyte przeciw wam. Dlatego warto w 2019 roku działać legalnie, mieć wszystko udokumentowane. Uwaga na policje na drogach, egzaminatorów, "rekruterów" i inne decyzyjne osoby, zwłaszcza te stojące na straży prawa. Możecie być pod czyjąś presją, uwaga również na spory i kłótnie. Będzie to rok, w którym możecie walczyć w obronie swoich praw. 

Miłość - Małe dziecko - bolesne zakończenia, ale i nowe początki. Nowe znajomości, nowe miłości - bardzo pozytywne i z możliwością stworzenia stałego i stabilnego związku w przyszłości.W tej karcie jest nie tylko miłość do partnera, ale i do zwierzęcia - może przygarniecie psa lub kota ze schroniska i dzięki temu zyskacie wielką miłość.

Praca - Ponure myśli - karta przestrzega przed popełnieniem błędu dlatego albo należy odczekać, albo dokładnie przejrzeć umowę, dokument, a nawet skonsultować się z kimś jeszcze (choćby z prawnikiem).  Nie będzie to niestety wesoły czas w pracy, możesz zostać oszukany. Pozytywna stroną tej karty jest to, że wyjście z trudnej sytuacji cię mile zaskoczy.

Finanse - Podróż - płynność finansowa, dobre dochody zwłaszcza z handlu, turystyki, kontaktów z zagranicą. Z pewnością nie zabraknie wam pieniędzy na wycieczki i urlop - a odpoczynek przecież jest bardzo ważny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życzenia

algaria

gfMyCYomAFKEDU_stroikzszyszek664x0nocrop

 

 

Spokojnych radosnych Świąt, spędzonych w ciepłej atmosferze z przyjaznymi ludźmi, wśród kolęd i  zapachu świerku, spokoju i uśmiechu, bez kłopotów - wyciszenia i zwolnienia tempa, odpoczynku. Ponad to życzę Wam miłości, pieniędzy, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech spełnią się Wasze marzenia. 

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci