Menu

Sylwia - tarot i nie tylko

Ciepło, miło i przytulnie. Informacje o kartach, własne doświadczenia z Tarotem, Runami, kartami Lenormand - rady i porady każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszam

Nowy rok numerologiczny

algaria

9 września zmienia się  rok numerologiczny. Tym razem wejdziemy w wibrację 3 2019 = 2+0+1+9= 3, czyli do swojej  ścieżki życia (z sumowanej pełnej daty urodzenia i skrócenia jej do jednej cyfry) dodajemy właśnie 3 i już wiemy w jaki rok numerologiczny będzie nam przyświecał i nami rządził przez najbliższe 12 miesięcy. Postanowiłam przybliżyć Wam co Was czeka...

pol_pl_DrewnianecyfrymagnetycznedladziecicyferkidonaukiliczeniaDJECODJ031036438_31

 1

4 Wymagana jest od Ciebie nie tylko solidna praca, ale i w konkretnym kierunku. Tutaj konieczny jest Twój własny wysiłek i wytrwałość. Następuje rozwój i należy świadomie nad tym pracować – Twoich własnych zdolności organizacyjnych i zmysłu ekonomicznego. Twój sukces jest proporcjonalny do włożonego przez Ciebie wysiłku. Nie trać czasu, na nic dosłownie, a wytrwale buduj fundamenty. Konieczne jest, aby Twoje życie miało wyraźną strukturę i to nadaną przez Ciebie. Dbaj o harmonijne relacje z innymi, unikaj nadmiernego demonstrowania własnego „uporu”. Różne aspekty Twojej własnej pracy, postrzegaj jako całość.

2

5 „Życie z zapakowaną walizką” – to taki czas dosłownie i w przenośni. Liczne zmiany, niepewności, różnorodność, podróże. Zwracaj uwagę na to, aby nie brać na siebie zbyt ciężkiej odpowiedzialności i zadbać o minimum Twojej własnej niezależności w sferze uczuć. Płyń z życiem – akceptuj jego zmiany, świadomie je przeżywaj i wyciągaj z nich wnioski. Uważaj, aby realizacja Twojej potrzeby wolności nie szkodziła innym. Zwracaj uwagę, aby nie nadużywać zmysłów. Rozwijaj własne talenty – naucz się najpierw tworzyć, a potem współtworzyć – wzbogacając zarówno siebie jak i innych.

3

6
To liczne ograniczenia i obowiązki, których jednak nie należy się obawiać. Pojawia się w Tobie i wymagana jest od świata Twoja własne duża odpowiedzialność za dom i rodzinę. Należy akceptować wszelkie przyjęte na siebie zobowiązania i wywiązywać się z nich. Ten okres uczy Cię tolerancji i rezygnacji z nadmiernych wymagań zarówno wobec siebie jak i innych. Nie planuj z góry rozwiązań, ani własnego stosunku do siebie i do sytuacji. Żyjesz dla innych, ale i pracuj nad zrozumieniem siebie i swoich własnych potrzeb – nie zapominaj o sobie w tym wszystkim. Nie zakłócaj harmonii, a poczucie bezpieczeństwa na stałe zagości w Twoim życiu.

4

7 To przede wszystkim rozwój Twoich własnych, wewnętrznych pokładów psychicznych. Rozwój Twojej własnej osobowości. Mogą pojawiać się niespodziewane sytuacje, nagłe zmieniające kierunek Twojego życia – naprowadzające Cię na właściwą dla siebie drogę. Niczego nie szukaj dla własnych, egoistycznych celów. Pamiętaj, nie wszystko, nad czym pracujesz, należy dokończyć. Koniecznie wystrzegaj się celów wyłącznie lub wyraźnie materialistycznych – rozwijaj wartość Twojej własnej pracy. Wchodź w każde doświadczenie świadomie, przejmując na siebie odpowiedzialność za błędy, czy potknięcia – w ten sposób gromadzisz mądrość życiową. Szanuj wiedzę i pracę, zarówno własną jak i cudzą. Pracuj „samemu” – trudności w spółkach.

5

8 To czas, kiedy Twoje zainteresowanie praktyczną stroną życia stawiasz na piedestale – działasz niezwykle praktycznie. Ten czas może pojawić się w Twoim życiu (początek Cyklu, Warunków) poprzez Twoje „błyskotliwe wejście w świat finansów, interesów, czy mistycyzmu (rzadziej). Występuje tu przede wszystkim silna potrzeba konkretnej realizacji. To również okres władzy. Uważaj, aby nie używać Twojej własnej władzy, wpływów, czy pieniędzy w celu wewnętrznego wzbogacania się. Starannie „waż” każdą Twoją myśl, słowo i czyn – wracają do Ciebie pomnożone. Przewiduj skutki Twojego działania, gdyż w każdej przyczynie jest skutek – wiesz przecież, ale zwracaj uwagę na to przewidywanie, a nie zajmuj się tylko konkretną realizację.

6

9 Bezinteresowność i miłość – dla wszystkich (ludzi i zwierząt). Łatwo osiągasz sukces publiczny, sławę. Nie łatwo w małżeństwie – co głównie uzależnione jest ogromem Twojej uwagi, jaki poświęcasz osobom trzecim (Twój partner czuje się zaniedbany). To czas najgłębszej wolności, dającej możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Liczne podróże. Cały czas gromadzisz doświadczenia, zbierasz je i kolekcjonujesz dosłownie. Uwaga na emocje – na działanie zbyt emocjonalne. Nie zapominaj o swych bliskich. Staraj się odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom. Docieraj do własnego wnętrza – tym samym budując fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

7

1 To rozwój Twojej własnej indywidualności i dążenie do samodzielności, nie licząc na przyjaciół, czy rodzinę. Pojawiają się sytuacje, które jednocześnie są okazją do wykazania własnej inicjatywny. Możliwość „dowodzenia”, kierowania innymi.
Staraj się nie realizować Twoich własnych pragnień kosztem innych i postaraj się zrozumieć i działać ze świadomością tego, że nikt nikomu nie odbiera szans na sukces. Tak podchodząc do wszelkich Twoich działań czeka Cię sukces, spełnienie materialne i wewnętrzna satysfakcja.

8

2 W tym czasie ważna jest i jednocześnie wręcz konieczna Twoja własna umiejętność współpracy i skupiania się na detalach w życiu – niesie to za sobą wykorzystanie przez Ciebie każdej pojawiającej się szansy w życiu. Należy brać wszystko, bez namysłu. Życie w tym czasie wymaga od Ciebie cierpliwości i wielu kompromisów. Przepełnia Cię twórczy potencjał emocjonalny. Ten czas jest przede wszystkim nauką funkcjonowania w grupie, nie podporządkowywania się osobom – lecz wspólnym celom, osiągnięcia „złotego środka”, umiarkowania i wyciszenia emocjonalnego. Staraj się nikogo, ani niczego nie oceniać.

9

3 Doskonalenie własnej osobowości – to kwesta, bardzo ważna dla Ciebie w tym czasie. To czas beztroski, przyjaźni, zawierania nowych znajomości – jeden z najłatwiejszych okresów w Twoim życiu. Doskonalenie osobowości – jednak nie sprzyja on samej nauce, tylko pokazaniu Twoich własnych umiejętności światu. To również nauka gospodarowania Twoją własną energią, unikając jej rozpraszania. Uwaga, aby nie spędzać czasu wyłącznie na zabawie i aby nie ingerować w cudze życie „na siłę” wbrew woli drugiej osoby – zwracając na to uwagę, wieść będziesz szczęśliwe życie zarówno uczuciowe jak i materialne. Po prostu radość i szczęście.

12 domów na biznes

algaria

Znalazłam ciekawy rozkład dotyczący analizy biznesu czy własnej firmy jest on stworzony na schemacie "12 domów astrologicznych" , autorką jest Ella Selena.

 

102_0511

 

Firma ma powstać i to już wkrótce zobaczymy jak jej pójdzie.

1 Dom - Nazwa, wizerunek firmy - Świat - Nazwa międzynarodowa, ale łatwa do wymówienia, mająca kilka znaczeń jeśli chodzi o tłumaczenie, a jednocześnie mówi dokładnie czym się firma będzie zajmować. Numerologicznie nazwa jest w energii 8. Karta Świat otwiera możliwości na świat - firma może pod swoim szyldem działać na rynku międzynarodowym.

2 Dom - Jawna księgowość - 9 mieczy - Panika, bo sprawy księgowe są obce przyszłemu właścicielowi, ale nie ma co się na zapas zamartwiać, bo od czego są biura rachunkowe?

3 Dom - Reklama - Sąd - Jest wiele możliwości reklamy, od internetu, prasy, radia - czyli mediów - jak również tzw marketing szeptany, czyli z polecania zadowolonych klientów. Sąd daje odrodzenie, wybicie się i o to chodzi.

4 Dom - Miejsce, budynek - Cesarz - Niby  Cesarz daje stabilizację, własne miejsce, jednak z tego co wiem na początku firma będzie mobilna, dopiero z czasem - może za rok, firma ma mieć stałą siedzibę. 

5 Dom - Szef firmy - Księżyc - Szefem firmy będzie sam właściciel. Księżyc jest kartą niepewności i może dobrze, że przyszły właściciel nie jest tak za bardzo pewny siebie, że czuje pokorę. Owszem potrzeba wiary, że się uda, ale też nie można być za pewnym siebie. Szef firmy będzie bardzo oddany klientowi, a jednocześnie będzie dawał namiastkę iluzji. Nie chcę pisać czym firma będzie się zajmować, ale karta Księżyca bardzo pasuje do przyszłego właściciela i tego czym się będzie zajmował.

6 Dom - Narzędzia pracy/pracownicy - Głupiec - Firma z początku będzie jednoosobowa, dlatego postawiłam tu na narzędzia. Karta Głupiec mówi o nowych, innych przyrządach, które szef będzie musiał sobie zakupić.   

7 Dom - Wspólnicy/jawni wrogowie - Arcykapłan - Tak jak pisałam firma ma być jednoosobowa więc wspólnicy nie wchodzą w grę. Jawni wrogowie - Papież? Chyba tylko ci, którzy nie uznają autorytetu w szefie. W sumie to on nie ma przeciwników do tego, by rozpoczął działalność, a nawet ma wielu wspierających - takich co uważają, że założenie firmy to w jego przypadku najlepsze rozwiązanie. 

8 Dom - Transakcje bankowe/kredyty - 3 mieczy - Tu trzeba się dobrze zastanowić, nie kierować się sercem, ale rozsądkiem i brać tyle ile trzeba, a nie tyle ile dają. Podejrzewam, że bez kredytu się nie obejdzie, choćby na zakup niezbędnych, nowych narzędzi. 

9 Dom - Szkolenia / współpraca z zagranicą - 6 kielichów - Tu pytałam o szkolenia. Już w tej chwili szef ma odpowiednie kwalifikacje by założyć firmę, jednak ma zamiar cały czas inwestować w siebie, szkolić się i podnosić kwalifikacje. 6 kielichów to takie siedzenie we własnym, dobrze znanym bagienku - czyli w tym co się zna i w czym się dobrze czuje, a tu niestety trzeba iść do przodu i poznawać nowe technologie.

10 Dom - Pozycja firmy na rynku - 10 monet - Jeszcze firma nie istnieje, a już jakby miała mocno osadzoną, ukorzeniona przeszłość. Myślę, że z 10 monet firma będzie miała dobrą renomę i markę na rynku i szybko zdobędzie dobrą na nim pozycję. 

11 Dom - Kontrahenci/klienci - 6 monet - Będzie rotacja wśród klientów, będą odpływać i napływać, będą zostawiać pieniądze. Nie będzie ich codziennie mnóstwo, ale będą okresy z dużą ich ilością, ale i ze spokojem, także szef będzie miał również czas na odpoczynek.

12 Dom -  Konkurencja / ukryci wrogowie - 7 buław - Już sama 7  buław jest walką - sam przeciw innym. Na rynku jest sporo firm o podobnej branży. Tu trzeba będzie się wyróżniać, trzeba będzie się wybić i trzeba będzie się dostosowywać do zmian na rynku. 7 buław to walka, ale walka wygrana. Patrząc po całości kart tu nie ma się czego obawiać zakładając firmę. Owszem trzeba nad kilkoma sprawami się zastanowić, dobrze przemyśleć, trochę zainwestować w siebie i w narzędzia, ale nie ma czego długo analizować, ten biznes powinien się udać.

Seksualna, piękna, mądra i niebezpieczna

algaria

Do dzisiejszego wpisu natchnęło mnie pytanie zadane przeze mnie na forum ABC Tarota o urodę, a w zasadzie o zalety olejku arganowego. Olejek pomaga urodzie zewnętrznej, ale jak wiadomo piękno nie jest tylko zewnętrzne, ale jest też i piękno wewnętrzne, które emanuje na zewnątrz, Jak to się mówi nie ocenia się książki po okładce, jak również nigdy nie zrobi się drugi raz pierwszego wrażenia.  Na  piękno kobiety ma wpływ wiele czynników np. jej rozwój duchowy (czytaj intelekt), zdrowie i życie towarzyskie. Natomiast seksualność nie wiąże się z urodą kobiety, bo "Seksapil to sprawa wnętrza kobiety Gdyby chodziło tylko o urodę to wszystkie piękne kobiety byłby seksowne, a nie są" - no i coś w tym jest.

Ale zamotałam :) 

Zobaczymy jak Tarot sobie z tym poradzi ... no i piękne Boginie również

 

102_0493

 

Postanowiłam dziś wykorzystać rozkład o kobiecości pt "Hathor" 

 

1 Twoja kobiecość - jakie cechy powinnaś w sobie rozwijać - królowa monet

NEMETONA - Święte miejsca - Stwórz swoje własne sanktuarium modlitwy lub odwiedź inne święte miejsce, by nawiązać kontakt z Bogiem

 

Królowa monet jest nazywana małą Cesarzową, to piękna, zadbana kobieta z dobrym gustem. Świetna matka i żona, opiekunka ogniska domowego i dobra organizatorka. Hmmm nie chwaląc się to  większość przymiotów jakimi wyróżnia się królowa monet już posiadam więc raczej karta ta  mówi o pielęgnacji tych cech i nie schodzeniu z osiągniętego "poziomu". Może jedynie na co Tarot w tym przypadku zwraca mi uwagę, to bym może nie tyle dbała o siebie, co podkreślała urodę. Ja zwykle nie dbam o makijaż, o jakiś szczególny strój, lubię raczej sportowy look nawet do pracy, niż szpilki i kiecki. Wątpię bym  nagle zmieniła swój  wizaż ale może się nad tym zastanowię. ;)

A co na to Bogini? Bardziej mówi o duchowości niż o kobiecości jako takiej, ale może podpowiada bym po ludzku nauczyła się odpoczywać, znalazła chwilę dla siebie, na wyciszenie, uspokojenie myśli, na relaks. Bogini jest we mnie i ja jestem tym świętym dla niej miejscem tylko muszę znów tę boginię w sobie odnaleźć... i z nią pogadać ;)

Jak sobie pomyślę, że za panieńskich czasów samo robienie makijażu zajmowało mi co najmniej 1,5 godziny to aż mnie śmiech ogarnia, bo teraz wszystko zajmuje mi raptem 5 minut ;)

 

2 Piękno - jakie zabiegi, kosmetyki - 7 buław

BIAŁA TARA - Wrażliwość - Stajesz się nadzwyczaj wrażliwy. Unikaj toksycznych związków międzyludzkich, szkodliwego otoczenia i przykrych sytuacji.

 

7 buław to walka samej przeciw wszystkim. Nie idę z tłumem to fakt, jeśli dbam o siebie to idę na instynkt. Mój fioł to włosy - wiadomo, że nigdy nie będę miała tak gęstych i pięknych jak np Meksykanki, czy Hinduski, zwłaszcza, że genetycznie odziedziczyłam ich cienkość i "bławość" po rodzinie taty, do tego niedawno doszło mi ich spore wypadanie i teraz mam hopla by nie być łysą. Musiałam ściąć włosy by ich dodatkowo nie obciążać i wcieram w nie naturalne odżywki typu olejek rycynowy i siedzę w czapie przez kilka godzin raz na dwa tygodnie. 

Wcieram też w pukle sok z pokrzyw, który to mój mąż przywiózł z Bieszczad od jakiegoś lokalnego zielarza. Co prawda poinformował (nie proszony) o jakiś preparat dla grubej żony, która nie może schudnąć i dostał za całe 30 zł (podejrzewam, że i więcej, ale się pewnie nie chciał przyznać) flaszkę jakiegoś śmierdzącego płynu - podobno to sok z pokrzyw tłoczony na zimno z naturalnym alkoholem - do picia. Nie wiem dla kogo do picia czy to miało być dla borsuka by się upił i żona mu już się nie wydawała gruba, bo dla mnie niestety się nie nadawał. Ja schudłam (bez pokrzywy), a flaszka w lodówce stała i miejsce zawalała więc żeby się te wspaniałości nie zmarnowały to zaczęłam wcierać je w kudły - a co? przecież to nie zaszkodzi... chyba.

Ale wracając do 7 buław może tu nie mówi o rodzaju kosmetyków - tu prędzej Bogini - Biała Tara mówi o kosmetykach jak najbardziej naturalnych i jak najmniej syntetycznych, natomiast 7 buław nakazuje systematyczność, wytrwałość i walce mimo, że na pierwsze efekty przyjdzie poczekać (włosy mi się zagęściły po pół roku stosowania mikstur i zabiegów).

 

3 Zdrowie - jak o nie dbać - 8 mieczy

MAWU - Matka Ziemia - Zostałeś wezwany do działań na rzecz ochrony środowiska.

 

W zdrowiu potrzebna jest stabilizacja, unormowanie np. badań czyli doprowadzenie do wewnętrznej równowagi, podciągnięcie norm. 8 mieczy to zatrzymanie i ugrzęźnięcie na jakimś poziomie i u mnie własnie to ugrzęźnięcie w normach fizjologicznych jest najważniejsze. Nie mogę pozwolić sobie na wahania i skrajności. Obecnie już właśnie taki poziom osiągnęłam i teraz muszę to utrzymać a będzie dobrze.

A co na to Bogini? Moje zdrowie bardzo zależy nie tyle od specjalnej diety co dobrego, regularnego żywienia, czytania etykiet i wybrania najlepszych produktów na jakie mnie stać. 

 

4 Duchowość - jak ją rozwijać - 7 kielichów

IZOLDA - Nieśmiertelna miłość - Miłość, której doświadczasz jest wieczna, bez względu na towarzyszące jej okoliczności.

 

7 kielichów, to życie z głowa w chmurach, to marzenia, to myśli gdzieś tam nierealne (z pozoru) Izolda i 7 kielichów każą marzyć, mimo, że te pragnienia mogą się nigdy nie zrealizować. Choć jak napisał Zafon w książce "Cień wiatru" "Nigdy nie rezygnuj z marzeń, bo nie wiesz kiedy okażą się potrzebne". A tak w ogóle to oczy są potrzebne by patrzeć, a dusza by pragnąć.

 

5 Seksualność - jak ją wykorzystywać - 6 kielichów

KUANYIN - Miłosierdzie - Przestań oceniać siebie i innych, otwórz oczy na dobro i miłość, które są w każdym z nas.

 

Myślałam, że tu wyjdzie coś buławianego, a tu tylko 6 kielichów, ale może dlatego, że seksualność już mam ;) Karta mówi o przeszłości, o tym co było. Czyżby moja seksualność się nie zmieniła. Ja bym powiedziała, że teraz jest nawet lepsza, bo dojrzalsza. Każda kobieta z wiekiem wie o sobie i swojej seksualności więcej, zna lepiej niż w młodości swoje ciało, wie czego chce i co ją zadowoli, nie idzie na ilość, a na jakość. Ale co tu ma wspólnego ta 6 kielichów? Temperament mi się nie zmienił. Bogini mi radzi bym nie oceniała siebie przez pryzmat przeszłości w 6 kielichów, bo wiadomo, że inne jest ciało 20 latki, a inne 46 latki, tamto nie wróci, a to zadbane też może być piękne i docenione. Poza tym uważam, że tamta ja z przeszłości miałam mniej do zaoferowania w sferze erotycznej, niż teraźniejsza ja. 

 

6 Kreatywność - jak ja podnosić - 4 mieczy

SARASWATI - Sztuki piękne - Wyraź siebie poprzez twórcze zajęcia

 

Chyba czas wsłuchać się w swoja intuicję i nią się kierować. Już sama kreatywność z definicji mówi o procesie myślowym pociągającym za sobą powstanie nowych rozwiązań, to też jest efektywne rozwiązywanie zadań. Ponieważ Saraswati podpowiada bym wyrażała się przez twórcze zajęcia i sztuki piękne, to może znaczyć, że najlepsze pomysły przyjdą mi do głowy np słuchając muzyki, czytając lub rysując. Oj dawno już nie rysowałam, a kiedyś sprawiało mi to ogromną frajdę... może czas powrócić do dawnych zabaw.

 

7 Życie towarzyskie - co z niego wynosić dla siebie. - Świat

ISZTAR - Granice - Szanuj siebie na tyle, by odpowiadać negatywnie na próby dysponowania przez innych Twym czasem i energią.

 

Świat mówi o zamkniętym kręgu znajomych i tak też jest właśnie u mnie, ale Świat każe mi się otwierać na innych, tylko że u mnie nie tak łatwo z otwartością i zaufaniem. Za bardzo się na ludziach zawiodłam, by teraz "witać" i przyjmować każdego kto che się ze mną "zaprzyjaźnić". Ale mądra Isztar pięknie podpowiada mi jak zwiększyć grono znajomych i nie żałować, a i ze starymi przyjaciółmi sobie dobrze radzić - po prostu mam nie dać się wykorzystać.

Po tych kartach wydaje mi się, że niewiele mi brakuje do ideału kobiety seksualnej, pięknej, mądrej i niebezpiecznej :P Potrzebna jest mi tylko bardzo mała korekta.;) 

Jaka jestem - nie wie nikt.

algaria

    Dawno nie prezentowałam rozkładu przedstawiającego analizę jakiejś osoby. Może najwyższy czas zrobić.  Do eksperymentu zgłosiła się Pani Ewa. Okazało się że mam wbrew pozorom  dość sporo rozkładów dających możliwość wejrzenia w głąb i poznania lepiej zakamarków duszy i ciała ;)

Dziś wybrałam rozkład "Jaka jestem?"

 

102_0490

1 Kim jestem - as kielichów - Ewa jest rogiem obfitości, który zawiera wszystkie stany emocjonalne -  od radość po łzy. Chciałaby kochać i być kochaną, mieć romantyczne uniesienia z jakimś miłym panem. Jest pełna uroku i zauroczenia, ale to dopiero początek. Ewa jest jak kwiat w pączku albo się rozwinie, albo uschnie nie pokazując całej swojej krasy.

2 Jaką mam duszę - 7 mieczy - można by rzec że starą, lub dojrzałą. Wiadomo już że 7 nie ma karmy więc albo Ewa swoje już przepracowała, albo rzeczywiście nic nie przyniosła ze sobą z poprzednich żyć. 7 mieczy mówi o intelekcie, sprycie, działaniu na granicy - dusza nie działa ale może popchnąć do działania. Ewa w środku jest opanowana - musi być, chcąc uzyskać to czego chce musi postępować spokojnie, cicho ale konkretnie. 

3 Jakie mam myśli - Kochankowie - tak jak pisałam wyżej Ewa chce kochać i być kochaną. Co prawda Kochankowie mówią jeszcze o podejmowaniu decyzji i staniu na rozstajnych drogach. ewa wie że musi dokonać wyboru - najlepszego dla siebie.

4 Jakie mam pragnienia - 2 kielichów - kolejna karta miłości, zauroczenia, rozmów, romantyczności. Tak Ewa chce uczuć i to tylko pozytywnych.

5 Jakie ideały - 6 buław - Na karcie pan powraca z dalekiej podróży, powraca jako zwycięzca. Ewa chce triumfować, udowodnić wszystkim, że ma to co chciała, że osiągnęła wiele, chce utrzeć nosa ludziom, którzy w nią nie wierzą. Chce pokazać "Oto jestem, ja, niezwyciężona, najlepsza". 

6 Co mi sprawia problem - Sprawiedliwość - Odcięcie przeszłości od przyszłości, obojętny stosunek do wielu spraw i życie według przepisów i norm.

7 Kto mi szkodzi - królowa kielichów - Jest jakaś kobieta w otoczeniu Ewy (matka, siostra, przyjaciółka), która ma zły wpływ na Ewę. Nie chodzi o to, że namawia dziewczynę do "złego", ale np. wprowadza w poczucie winy, nadmiernie obciąża, osacza psychicznie. Ta kobieta może być wampirem energetycznym. A poza tym Q kielichów to kobieta miękka, wręcz miałka, dobra szlachetna, miła , serdeczna, ciepła, strasznie nudna i chcąca wszystkich uszczęśliwić na siłę - Ewa posiada sporo cech, które własnie wymieniałam. Taki obraz kobiety "ciapy" może odstraszać potencjalnych panów. owszem mężczyźni lubią ukołysanie i wsparcie, ciepło i talerz pod nosem, ale na dłuższą metę szukają "pazura". Miło się być pogłaskanym, ale czasem potrzeba chłopu kopa (dlatego mężczyźni wolą zołzy;) ), a moja Ewa takich cech nie posiada.

8 Co daje mi radość- Mag - umiejętność kierowania innymi. Ewa świetnie się sprawdza w pracy na kierowniczym stanowisku. Jest cudowną organizatorką, potrafi zarządzać zasobami ludzkimi (jak to się teraz ładnie nazywa), umie w pewien sposób manipulować i mieć duży wpływ na innych, umie sobie podporządkować ludzi, trzymać ich twardą ręką ale jednocześnie być wyrozumiała dla słabości. W pracy - zawodowo Ewa "kierowniczka" jest przeciwieństwem Ewy " domowej - uczuciowej", a co najdziwniejsze ta Ewa mag bardziej jej się podoba niż ewa królowa kielichów.

9 Co mnie smuci - królowa buław - Brak "pazura" - czyli to co napisałam przy omawianiu królowej kielichów i po części Maga. Ona chce (w życiu) mieć temperament, umieć tupnąć nóżką, pogrozić paluszkiem, być dla mężczyzn tajemnicą i ciekawostką - kobietą zagadką i nieprzewidywalną i w dodatku bardzo silną. 

10 Moje powołanie - Koło Fortuny - Zastanawiam się jakie powołanie Los naszykował mojej Ewie. Koło Fortuny jest Losem samym w sobie, jest szansą daną "z góry". Ale Koło to zmiany, to życiowe zawirowania. Czyżby powołaniem Ewy było brak stabilności w życiu, brak pewności, spójności i harmonii? Koło daje umiejętność stawiania czoła przeciwnością, ale to także szczęśliwe zakończenie każdej sprawy - takie spadanie na cztery łapy. 

11 Moje działanie - paź kielichów - wychodzenie z cienia, pokazywanie się z najlepszej strony, prezentowanie siebie i swoich umiejętności. To także życie w "świecie bajek i fantazji" - umiejętności literackie.

12 Mój świadomy cel w życiu - rycerz buław - Moja Ewa niby taka spokojna, ułożona, cierpliwa, dobra i serdeczna - szybko się nudzi. Lubi zaczynać i nie kończyć, lubi wpadać w ludzkie życie i z niego szybko uciekać, lubi mieszać - w życiu innych (Plotki? Obmowy?) Ewa nie chce być poukładana - chce zaszaleć - tak do końca z całymi, pełnymi konsekwencjami. Chce szalonego seksu, romansu - nawet jeśli maiłby trwać tylko chwile, nawet jeśli jego konsekwencjami miałoby być dziecko - moja poukładana Ewa pragnie używać życia. 

13 Moje przeznaczenie- 9 mieczy - Ta karta bardzo mnie zasmuciła - 9 mieczy to karta smutku, rozpaczy, zadręczania się - fakt, że dręczące sprawy okażą się nie warte wylanych łez i nerwów straconych, o bezsenności nie wspomnę, ale to straszne mieć przeznaczenie smutku, żalu, dręczenia się i nerwowości.

14 Dokąd idę - Eremita - Ewa wybrała swoja drogę, może samotną (choć wcale Ona nie chce iść sama), może drogę nieznaną, ale Ewa nie stoi w miejscu. Powiem tak w Ewie ścierają się dwie Ewy - jedna ta dobra, ciepła, serdeczna i poukładana, a druga ta szalona żądna przygód, miłości i erotycznych uniesień do nieba bram. Dlatego Ewa nie wie co czeka ją na końcu obranej drogi, na razie widzi tylko to co przed nią i to na krótka metę - równie dobrze zamiast odejścia od tego co chce zostawić za sobą, Ewa drepcząc w kółko działa tak samo jak dotychczas.

15 Dokąd dojdę.- 3 mieczy - Rozsądek weźmie górą nad temperamentem (który chciałaby mieć). Kierowanie się rozumem, nie sercem niestety przypłaci  Ewa frustracją i wypominaniem sobie, że nie spróbowała zmienić siebie i swojego życia - w myśl powiedzenia "lepiej pokutować za to co się użyło, niż żałować tego czego się nie znało". Ewa . nie pozna i żałować będzie.

Karma w cyfrach

algaria

 

pol_pl_DrewnianecyfrymagnetycznedladziecicyferkidonaukiliczeniaDJECODJ031036438_3

W majowej "Wróżce" znalazłam wywiad z Sylwestrem Chordeckim jednym z najlepszych polskich numerologów. Autora/autorki wywiadu nigdzie nie znalazłam, a jeśli artykuł był podpisany, to przepraszam, że nie podaję nazwiska.

Ponieważ opowieść p. Chordeckiego o karmie ukrytej w ścieżce życia (czyli wibracji głównej), jest bardzo interesująca i przynosi nowe spojrzenie na nasze cechy, postanowiłam zredagować wywiad i przedstawić ciekawostki w formie podsumowania o każdej wibracji. Dużo osób ostatnio mnie pyta o karmę więc może to co przedstawił p. Sylwester pomoże w zrozumieniu siebie i tego co można przepracować by lżej się żyło i funkcjonowało.

Cyt: "Chcesz poznać swoja karmę? Pomoże w tym numerologia. To, jaką jesteś liczbą, zależy od tego, co zabrałeś do przepracowania z poprzednich wcieleń. [..] na podstawie portretu numerologicznego dowiesz się co masz do zrobienia teraz."

1 - lepiej niech nie kieruje się intuicją

Jedynki mają za sobą mało trudnych doświadczeń więc nie są na nie uodpornione, ich intuicja nie ostrzega ich przed niebezpieczeństwami. Jedynki niewiele więc myśląc, działają i idą jak burze, posługując się logiką i zdrowym rozsądkiem, które chronią je jak żadną inną wibrację. Jedynki mają myśleć przede wszystkim o sobie.

 

2 - ma przestać się wycofać

W poprzednich życiach Dwójka komuś służyła: panu, religii, ideologii i przyzwyczaiła się do bycia spychaną na dalszy plan. Ktoś lub coś było ważniejsze niż ona, dlatego często woli przebywać w cieniu niż na świeczniku. W tym życiu rodzi się u niej syndrom wycofania. Zazwyczaj przełamuje to, jeśli zbierze sporo złych doświadczeń. Wtedy wreszcie podnosi głowę i sięga po swoje marzenia.

 

3 - korzysta z nadarzających się okazji

W poprzednich wcieleniach Trójka była kreatywna i zarabiała spore pieniądze. Gromadziła dobra, ale zapominała o sobie, a pod koniec życia przekonywała się że "trumna nie ma kieszeni" i że zgromadzonych dóbr do grobu nie zabierze. Po tamtych życiach pozostał jej zmysł artystyczny, umiejętność łączenia faktów i ludzi, elegancja i atrakcyjność. Ale dlaczego nie każda Trójka odnosi spektakularne sukcesy? Bo kiedyś nie korzystała z darów, które kreowała jej podświadomość. Trójka, która przepuszcza okazje, traci je bezpowrotnie, dlatego ma egoistycznie korzystać z wszelkiego rodzaju możliwości.

 

4 - musi przestrzegać prawa

Czwórka reprezentuje karmę rodową, bo w poprzednich wcieleniach często stała na czele rodu. Teraz, niestety odpowiada za grzechy słabszych jego jednostek, własnym kosztem uzdrawiając ich błędy. Ponad to z racji pełnienia dawniej ważnych funkcji jest zmuszona zachować przejrzystość (transparentność). Czwórkom otoczenie patrzy na ręce, czekając tylko na potknięcie. Radzę, żeby przestrzegały regulaminów oraz litery prawa. W tym życiu mogą się też spotkać z sytuacjami, w których inni chcą pokazać, że teraz ja jestem od Ciebie ważniejszy.  

 

5 - nie powinna się spieszyć

Piątki w poprzednich wcieleniach, krótko żyły, bo na przykład ginęły w wojnach lub padały ofiarą epidemii, albo po prostu nie były zainteresowane ziemską egzystencją więc przyszły na świat z nadmiarem niewykorzystanej energii. Ten potencjał wywołuje pośpiech oraz chęć realizacji dawnych planów. Niestety, ta nadgorliwość sprawia, że twórczy wysiłek podejmowany przez Piątki często zostaje przypisany innym. Dlatego pamiętaj, nie rzucaj pereł przed wieprze i naucz się odpuszczać, bo cele osiągniesz szybciej, jeśli włożysz w nie niewiele wysiłku.

 

6 - ma się otwierać na innych

Szóstki w poprzednich wcieleniach były lekarzami, nauczycielami, rodzicami i nadal mają się swoimi podopiecznymi zajmować, jednak mają raczej dawać wędkę, a nie rybę. Szóstki często wpadają w obsesję braku poczucia bezpieczeństwa o swoich najbliższych. Karma zostanie przepracowana, jeśli wreszcie odetną pępowinę i nauczą innych ludzi samodzielności i odwagi. Pamiętaj Szóstko, że silny rodzic, to silne dziecko.

 

7 - od chęci zemsty musi się trzymać jak najdalej.

Siódemki to doświadczone dusze, które już przecięły karmiczne nici i nie mają zobowiązań. Przybywają tu  jako strażnicy karmy innych ludzi, by chronić ich przed złymi decyzjami. Niestety nie jest to wdzięczna rola, gdyż bycie świadkiem cudzych niepowodzeń utrudnia relacje z otoczeniem, które często się od Siódemek odcina. I tak czysta k arma tej bardzo duchowej wibracji zostaje wystawiona na próbę. Gdy Siódemki czują żal do kogoś lub  co gorsza - pragną odwetu wypracowują sobie nową karmę, która bezwzględnie w nie uderza. Jeśli nienawidzą, natychmiast zostaną znienawidzone. największym wyzwaniem dla Siódemki jest nauka wybaczania i odpuszczania win. Co przy niesprawiedliwościach, które je spotykają, jest wyzwaniem.

 

8 - udowadnia innym, że nie są pępkiem świata

Ósemka w tym życiu ma być kamieniem na kosę, ktoś ma sobie  o nią wybić zęby. Dzięki niej spłacisz karmę miłosną, bo się w niej zakochasz. ósemka świetnie radzi sobie z pieniędzmi, czym budzi zazdrość innych. Ma dość wygodnie pod względem karmicznym, bo nie musi kochać każdego kto jej pożąda, dawać się wykorzystywać lub ponosić straty dla cudzego widzimisię. Nie jest złotą rybką tylko człowiekiem, który pokazuje innym, że nie są pępkiem świata.

 

9 - podpowiada, jak żyć

Dziewiątka w znaczeniu karmicznym oznacza ponadczasową mądrość, ale też samotność i niemoc. dziewiątka jest mędrcem, który podpowiada jak żyć, jak kochać, zarabiać pieniądze ale sama żyje jak tarotowy Pustelnik. W głębi duszy tęskni za romantyczną miłością, pałacami, sławą, medialnością z dawnych wcieleń, teraz dostając ich namiastki. To taka królowa na emeryturze, która przygląda się, jak radzi sobie jej lud. Co więcej w poprzednich wcieleniach Dziewiątka często za wiedzę musiała płacić przysięgą: wiecznej miłości, ubóstwa, czystości, co pozamykało jej dostęp do przyjemności życia. Rozwiązaniem dla Dziewiątej jest prowadzenie innych.

 

Wibracje mistrzowskie - 11, 22, 33 i 44

Osiągnięcie wibracji mistrzowskiej jest trudne, ponieważ najpierw trzeba przejść przez karmę wibracji podstawowej - Dwójki, Czwórki, Szóstki i Ósemki. O jakim mistrzostwie może mówić 11, która np. utknęła na kasie w markecie? Jest Dwóją, która nie wykorzystała swojego talentu. Jakim mistrzem może się mianować 22, która jest jedynie żoną swojego męża (czy mężem swojej żony)? To zwyczajna Czwórka, która powieliła aspekt karmy rodowej. 33 może żyć jedynie sprawami swoich rozwydrzonych dzieci, a 44 zapewnić im tylko byt. Wibracja mistrzowska to szansa na przełamanie wyżej wymienionych aspektów karmicznych.

 

 

 

 

 

 

© Sylwia - tarot i nie tylko
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci